Fortnite z nową aktualizacją. To koniec popularnego trybu

Fortnite z nową aktualizacją. To koniec popularnego trybu

Fortnite - aktualizacja 21.50
Fortnite - aktualizacja 21.50
Źródło zdjęć: © Epic Games
31.08.2022 14:34

Aktualizacja 21.50 trafiła do gry Fortnite i zdążyła się już całkiem nieźle rozgościć. Twórcy przygotowali interesujące nowości. Najbliższe dni upłyną pod znakiem Cienia Fantazmata, jednak zmian jest znacznie więcej.

To już pewne. Fortnite otrzymuje nową aktualizację (21.50). Na graczy czekają interesujące nowości, którym warto się przyjrzeć. Daniem głównym jest Tydzień Cienia Fantazmata.

Za życia był samurajem, a po śmierci przyjął widmową postać, więc sztuka skradania nie jest Fantazmatowi obca. W nadchodzącym Tygodniu Cienia Fantazmata do gry powrócą Karabin Szturmowy z Tłumikiem, Pistolet Maszynowy z Tłumikiem, Bomba Cienia i Bańkosłona!

Twórcy Fortnite

Twórcy nie dopuszczają do sytuacji, aby niepotrzebnie czekać. Tydzień Cienia Fantazmata już trwa i zakończy się 7 września o godzinie 15:00. Poniższa grafika prezentuje wyborne gadżety, które są nieodłącznym elementem futurystycznego samuraja.

Fortnite: Broń palna, Bomba Cienia i Bańkosłona
Fortnite: Broń palna, Bomba Cienia i Bańkosłona © Epic Games

Fortnite otworzył się na kolejną markę (nic nowego!), a efekty mogliśmy podziwiać w ramach zadań Wyzwolona Moc. Te co prawda zakończyły się 30 sierpnia, jednak aktualizacja sprawi, że przedmioty Kamehameha i Kinto nadal będą dostępne. Rzadziej, ale będą.

To nie wszystko. Twórcy poinformowali, że "będą teraz skupiać się na nowych projektach w Fortnite", a to powoduje, że wraz z aktualizacją, z gry wycofano tryby Oszustów. Dodatkowo, jak to zwykle bywa w aktualizacjach, naniesione zostaną poprawki do poważnych błędów.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)