World of Tanks otrzymuje potężną aktualizację. Największa w tym roku

World of Tanks na PC otrzymało największą w tym roku roku aktualizację. Rozgrywka została wzbogacona o nowe maszyny i nieznaną dotąd lokację. Lista nowości jest dłuższa i każdy miłośnik pojedynków pancernych powinien się z nimi zapoznać.

World of Tanks otrzymuje dużą aktualizację
World of Tanks otrzymuje dużą aktualizację
Źródło zdjęć: © Wargaming

Wargaming jak sobie radził, tak radzi sobie nadal. Zespół wiernie i regularnie wspiera swoje dzieła, mimo dość burzliwego okresu. Firma postanowiła opuścić Rosję i Białoruś, a aktualnie planuje otworzyć swoje biuro w Polsce. O znakomitej kondycji świadczą cykliczne aktualizacje. Niedawno jedna z nich zawitała do World of Warships: Legends i nie jest to ostatnie słowo.

World of Tanks otrzymuje aktualizację 1.18, która jest "największą aktualizacją w 2022 roku". Co nowego czeka na graczy? Daniem głównym są włoskie niszczyciele czołgów. Nowa linia pojazdów, na którą składa się 6 nowych maszyn od poziomu V do poziomu X.

Przykłady nowych pojazdów w World of Tanks

  • SMV CC-67
  • Semovente M41
  • Controcarro 1 Mk. 2
  • SMV CC-56
[1/4] SMV CC-67Źródło zdjęć: © Wargaming

Ich cechą charakterystyczną jest mocny przedni pancerz. Na uwagę zasługuje fakt, że większość z tych maszyn istniała... jedynie "na papierze". Twórcy postanowili tchnąć życie w te niezrealizowane projekty.

Prawie wszystkie z tych włoskie niszczycieli czołgów istniały w formie szkiców projektowych, a niektóre miały nawet fizyczne prototypy. Dzięki ocalałym projektom i materiałom archiwalnym wynieśliśmy te zapomniane koncepcje na kolejny poziom i odtworzyliśmy w grze sześć historycznych maszyn w postaci, jaką mogłyby przybrać naprawdę.

Wargaming

Wraz z aktualizacją pojawi się nowa mapa - Posterunek. Trzeba przyznać, że krajobraz prezentuje się niezwykle malowniczo. Nie brakuje tutaj elementów terenowych, które pomogą zastosować odpowiednią taktykę w bitwie.

Najnowsza aktualizacja do World of Tanks na PC to również zmiany kosmetyczne, wizualne, nowa fizyka zerwanych gąsienic, eliminacja pomniejszych błędów oraz wszelkiej maści zmiany poprawiające balans rozgrywki. Jest ich wiele, a całość znajdziemy pod tym adresem.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Wybrane dla Ciebie
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.