Finalna aktualizacja Cyberpunka 2077. Jest godzina dla Day 1 patcha na PC

Finalna aktualizacja Cyberpunka 2077. Jest godzina dla Day 1 patcha na PC

Barnaba Siegel
Barnaba Siegel
Źródło zdjęć: © WP
Barnaba Siegel
09.12.2020 18:20, aktualizacja: 02.03.2022 19:19

W końcu! W sieci wszyscy przebierali nogami na informację dotyczącą "łatki dnia pierwszego". I już wszystko jest jasne. To, co pobieraliście do tej pory na PC, to tylko "przedskoczki". Na finalną łatę trzeba będzie poczekać niestety do 1 w nocy.

"Mogliście zauważyć, że preload Cyberpunk 2077 otrzymał aktualizację - jest to ważąca 10GB aktualizacja premierowa, która pozwoli wam cieszyć się grą krótką chwilę po premierze. NIE JEST to jednak finalna wersja. Na tę przyjdzie pora 10 grudnia, o godzinie 1:00".

Tak napisał na Facebooku sklep GOG.com. Cóż, z jednej strony w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy nadejdzie ten najbardziej oczekiwany patch. Z drugiej - wszyscy ci, którzy już zarezerwowali sobie noc na granie, będą musieli spędzić dodatkowe kilkanaście-kilkadziesiąt minut (oby tylko tyle!) na pobieraniu aktualizacji, jeśli chcę zobaczyć o parę bugów mniej.

Wciąż nie wiadomo, kiedy wjedzie Day 1 patch na Xboksa i PlayStation. Informacja taka jako pierwsza ma pojawić się na Twitterze "Cyberpunka 2077".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)