Zmien skórke
Logo Polygamii

Filmowy „Sonic the Hedgehog” za bardzo chce być jak Detektyw Pikachu

Tylko robi „miau-miau”. I walczy z Jimem Carreyem.

Mamy pierwszy zwiastun. Zobaczycie w nim tytułowego jeża, czasem (scena na autostradzie) wyglądającego całkiem znośnie, czasem (scena w samochodzie) niczym efekty komputerowe z serialu Netfliksa. Zobaczycie postaci ludzkie, z Jimem Carreyem jako Eggmanem, który przypomniał sobie młodzieńcze lata i parodiuje samego siebie. Zobaczycie dziwne sceny akcji. Usłyszycie klasyczny hymn najntisów. Być może się zaśmiejecie ze dwa razy. Ale potem uświadomicie sobie – to będzie mała tragedia.

Być może jestem przesadnie krytyczny, ale w porównaniu z „Detektywem Pikachu” oraz ilością serca, jaką Ryan Reynolds z ekipą włożyli w przekonujące połączenie obu światów, pasją, co bije z każdego nowego zwiastuna, „Sonic” prezentuje się po prostu przeciętnie. Zresztą nawet sam protagonista wciąż nie wygląda autentycznie. Trzymam kciuki, żeby tym razem przynajmniej nie całował się z ludzką kobietą w finale. Albo podczas seansu – bo przecież wiadomo, że nie odpuszczę – skoncentruję się na Carreyu, który chyba rzeczywiście dobrze się bawił na planie.

Premiera w listopadzie. Time’s gonna go fast.

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
6 Komentarze
1 Odpowiedzi
6 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arcybibosz
Użytkownik

Ale paskudny ten Sonic, zupełnie jak gry z jego udziałem.

Bartosz Witoszka
Użytkownik

Ej no, przecież to jest zarąbiste, nie wiem o co chodzi. Totalnie czekam!

krissu88
Użytkownik

Czy robotnik nie powinien być czasem gruby i łysy?

krissu88
Użytkownik

W sensie Eggman a nie że każdy robotnik, he, he…

darkhog
Użytkownik

Dziękuję bardzo, już wolę obejrzeć Super Mario Bros. Movie (ten z lat 90.), który tak przy okazji pewnie nawet jest lepszy.

I Carrey jako Eggman? Toż to chuchro. Nie twierdzę że nie da rady dobrze go zagrać (bo da) ale przecież Eggman powinien być THICC a nie patyczakiem. Mogliby go chociaż w cgi “pogrubić”.

cahir
Użytkownik

Hm, trudno mi odczuwać sympatię do postaci, która pozbawia prądu połowy kontynentu. Nie dziwię się, że chcą go dorwać. Przecież to ogromne straty, chaos w szpitalach, potencjalne zamieszki na ulicach. Czy zasilania zostały też pozbawione samoloty? Matko…

DontBeSoRambo
Użytkownik

Myślałem że będzie dużo gorzej, nie żeby było dobrze. Mogło być dużo słabiej

Popularne wpisy

Popularne Gry