Dragon Ball jako sieciówka z otwartym światem, dorastającymi bohaterami i zatrzęsieniem zawartości. Brzmi, jak spełniony sen każdego miłośnika serii. A przy okazji to rzecz od fanów dla fanów.

bELbyBTp

Dragon Ball, marka kochana i lubiana przez miliony (również w Polsce), doczekała się gier lepszych i gorszych, nigdy natomiast nie otrzymała solidnej gry sieciowej. Promykiem nadziei był "Dragon Ball Online", który padł zanim na dobre powstał. Sprawę w swoje ręce postanowili wziąć… fani. Efektem ma być "Dragon Ball Online Zenkai" pełnoprawny MMORPG w świecie autorstwa Akiry Toriyamy.

Informacje o projekcie podesłał nam jeden z naszych czytelników: dzięki Hubert!

Okazuje się, że gra powstaje od czterech lat, a 24 września ruszy jej wersja alhpa, otwarta dla wszystkich chętnych. W sieci pojawiła się jej oficjalna zapowiedź.

Dragon Ball Online Zenkai - Trailer

"Dragon Ball Online", na którego gruzach powstaje "Zenkai", trafił w ręce graczy w 2010 r., ale nigdy nie wyszedł poza granice Korei i Japonii, by po trzech latach zniknąć z powierzchni ziemi. Za jego reaktywację odpowiada ekipa, jak sami siebie nazywają, "ambitnych twórców".

bELbyBTr

Gracze otrzymają do dyspozycji trzy rasy i 12 klas, które po osiągnięciu 30 poziomu osiągną dorosłość, co otworzy drogę do jednej z dwóch klas mistrzowskich. W grze czekają na nas walki, zwiedzanie (z obowiązkową mocą latania) przepastnego, otwartego świata, poszukiwania tytułowych smoczych kul, a także trybu PvP i PvE. Nie zabraknie niezliczonych umiejętności do rozwinięcia, zbierania oraz tworzenia elementów ekwipunku.

"Dragon Ball Online" jest tytułem bezpłatnym, a rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie.

Minimalne wymagania: Windows 2000 SP4, XP SP2, 7, 8.1, 10, Pentium 4 1.5GHz lub lepszy (2.4GHz), Geforce4 Ti4200 lub Radeon 8500 (Geforce 6200 lub X800), 1GB RAM lub więcej, 15 GB na HDD.

bELbyBUn