Fall Guys: Ultimate Knockout trafiło do Księgi Rekordów Guinnessa

Fall Guys: Ultimate Knockout trafiło do Księgi Rekordów Guinnessa

Fall Guys
Fall Guys
Źródło zdjęć: © Steam
27.09.2021 07:42

Fall Guys: Ultimate Knockout to gra bardzo specyficzna i charakterystyczna, a przy tym niezwykle popularna. Wydana w sierpniu 2020 roku produkcja przypadła do gustu streamerom, dzięki czemu trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

Fall Guys: Ultimate Knockout to gra, w której stajemy przed serią zręcznościowych wyzwań. Tłum gumowatych postaci biegnie przez specyficzny tor najeżony przeszkodami, starając się przy tym nie wypaść z planszy i dostać się do mety przed innymi. W następnych etapach eliminowane są kolejne grupy uczestników i tak zmierzamy do samego finału.

Formuła ta zyskała ogromną popularność. Jej efektem jest wpis do Księgi Rekordów Guinnessa. Gra ta stała się bowiem najchętniej pobieraną produkcją udostępnioną w ramach usługi PlayStation Plus. Patrząc na prostotę produkcji, pewnie mało kto by się tego spodziewał.

Cukierkowa oprawa sprawia, że wielu skojarzy Fall Guys jako grę dla dzieci, ale nic bardziej mylnego. Poziom trudności poszczególnych wyścigów jest naprawdę wysoki, a kolejne konkurencje coraz bardziej wymagające.

Fall Guys to produkcja studia Mediatonic, która zyskała ogromną popularność w zaskakująco szybkim czasie. Na samym Steamie do grudnia 2020 roku grę zakupiło 11 milionów osób. Nie wiemy, ile osób pobrało grę w ramach subskrypcji PlayStation Plus, ale już w zeszłym roku ogłoszono, że na PS4 Fall Guys trafiło do ośmiu milionów użytkowników.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)