Fable 2 w liczbach, będzie kolejny dodatek

Fable 2 w liczbach, będzie kolejny dodatek
marcindmjqtx

13.03.2009 11:46, aktual.: 12.01.2016 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chyba przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na bardziej oficjalne informacje o trzeciej części Fable, więc na razie rzućmy okiem na informacje, które możemy znaleźć na stronie gry .

Przede wszystkim należy odnotować, że Fable 2 rozeszło się już w liczbie 2.6 miliona egzemplarzy, co trzeba uznać za naprawdę spory sukces. Inne statystyki mówią nam, że do tej pory odblokowano 66 milionów Osiągnięć.

Najłatwiejsze było "The Whippersnapper” (nie dysponuję teraz tłumaczeniami, ale chodzi o zbieranie monet, gdy bohater jest dzieckiem), które padło łupem 2.8 milona graczy, a tytuł najtrudniejszego wyzwania przypadł "The Dollcatcher", które zdobyło "zaledwie" 61,037 graczy.  We wpisie jest jeszcze jedna ciekawa informacja, ale nie chciałbym ryzykować, że ktoś uzna, że psuję mu zabawę, więc sami sprawdźcie, co wybrało ponad milion graczy. Pozostaje chyba tylko pogratulować Peterowi Molyneux i jego ekipie. Oby kolejna cześć była jeszcze lepsza!

Omawiany wpis bezsprzecznie potwierdza również, że kolejny dodatek zmierza do Fable 2. Niestety szczegółów na razie brak.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także