Escape from Pyrkon, Prey, 3DS w erze Switcha i "symulator jelita grubego" [PolyTube]

Escape from Pyrkon, Prey, 3DS w erze Switcha i "symulator jelita grubego" [PolyTube]

Escape from Pyrkon, Prey, 3DS w erze Switcha i "symulator jelita grubego" [PolyTube]
Paweł Olszewski
13.05.2017 07:07

Niezły rozstrzał tematyczny w tym tygodniu.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Zaczynamy od Escape from Tarkov, czyli obiecującego FPS-a, na widok którego konsolowi gracze mogą tylko obejść się smakiem. Wideo RizzeR-a.

Escape from Tarkov PL #2 - Szybko do Punktu Wyjścia

Czy warto kupić New Nintendo 2DS XL? Pyta Pan KuBaka. I oczywiście odpowiada. To ważna kwestia, mimo premiery Switcha Nintendo wszak wciąż rozwija rodzinę swoich konsolek przenośnych.

Czy warto kupić New Nintendo 2DS XL? Poradnik Zakupowy

Widzieliście naszą galerię z Pyrkonu? Jak nie to zachęcamy. A potem warto obejrzeć relację Drwala Rębajły. Można wypatrzyć tam cosplayerów, którzy są też na naszych obrazkach.

PYRKON 2017 - drwalowa relacja!

Nitek odkrywa natomiast ciekawego polskiego indyka, Project Remedium, w którym poruszamy się po... organizmie człowieka.

Project Remedium - na ratunek wątrobie! // INDIE gameplay pl

I na koniec Prey. U nas zgarnął 5/5, ale gdybyście nie do końca ufali naszym werdyktom...

Prey, Dishonored w kosmosie? - PIERWSZE WRAŻENIA - Czy warto zagrać?

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)