Epic Games Store z darmową grą. Interesujący tytuł w ofercie

Epic Games Store z darmową grą. Interesujący tytuł w ofercie

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
05.05.2022 16:59, aktualizacja: 06.05.2022 11:01

Epic Games Store, tradycyjnie już, oferuje graczom darmowe produkcje. Tym razem, w odróżnieniu od poprzednich ofert, możemy odebrać tylko jeden tytuł, jednak nie sposób odmówić mu jakości.

Od teraz gracze mogą zdobyć kolejną darmową grę. Epic Games Store nie zapomina o swoich użytkownikach i przygotował nową ofertę. Możemy czuć się przyzwyczajeni do tego, że na przestrzeni ostatnich tygodni odbieraliśmy każdorazowo po dwie darmowe gry. Tym razem jest inaczej. Możemy odebrać tylko jedną grę, jednak zapewni ona wiele godzin dobrej rozrywki


Terraforming Mars, bo o tej produkcji mowa, to konwersja popularnej gry planszowej o tym samym tytule. Za wersję fizyczną odpowiada FryxGames, za cyfrową - Luckyhammers wraz z Asmodee. W każdym z przypadków rozgrywka wygląda identycznie.

Gracz wciela się w jedną z wybranych korporacji i stara się jak najszybciej uczynić Czerwoną Planetę miejscem zdatnym do egzystencji. Występuje turowy system rozgrywki. Terraforming Mars umożliwia zabawę w trybie jednoosobowym, gdzie zmierzymy się ze sztuczną inteligencją, oraz w trybie wieloosobowym.


Terraforming Mars jest dostępne w Epic Games Store za darmo od 5 maja, od godziny 17:00 czasu polskiego. Tym sposobem kończy się poprzednia oferta, w ramach której mogliśmy odebrać Just Die Already oraz Paradigm.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)