Darmowe gry od Epic Games Store. Do odebrania dwa tytuły

Epic Games Store
Epic Games Store

28.04.2022 16:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejne darmowe gry od Epic Games Store do odebrania. Wiemy, co dokładnie znajduje się w najnowszej ofercie. Gracze mogą uzupełnić swoją kolekcję dwoma tytułami, które są dość nieszablonowe.

Epic Games Store przygotował dla nas, tradycyjnie już, kolejną ofertą. Już teraz możemy odebrać dwie darmowe gry, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie naszej biblioteki. Są to produkcje dość oryginalne i okraszone specyficznym rodzajem humoru.

Just Die Already za darmo w Epic Games Store

Pewnie wielu z nas kojarzy dość specyficzną grę - Goat Simulator. Jeden z twórców tego dzieła, założył studio o nazwie DoubleMoose i to właśnie ten zespół jest odpowiedzialny za Just Die Already. Jest to gra pełna czarnego humoru. Wcielamy się w rolę starszej osoby, a naszym zadaniem jest zapewnić sobie miejsce w luksusowym domu opieki. Sędziwy wiek w żadnym stopniu nie przeszkadza nam w korzystaniu z plecaków odrzutowych, czy broni palnej.

Paradigm za darmo w Epic Games Store

Osadzona w konwencji science fiction dwuwymiarowa gra przygodowa typu point and click. Twórcą gry jest Jacob Janerka - Australijczyk polskiego pochodzenia. Tytuł nie stroni od humorystycznych akcentów. W toku rozgrywki wcielimy się w mutanta, który jest nieudanym eksperymentem przedsiębiorstwa DUPA Genetics. Przedstawiciele DUPA, chcąc pozbyć się śladów, wysyłają nas wprost do sowieckiego miasta, gdzie nasz bohater planuje zrobić zawrotną karierę.


Just Die Already oraz Paradigm możemy odebrać za darmo w Epic Games Store od 28 kwietnia od godziny 17:00 czasu polskiego. Warto zaznaczyć, że tym samym kończy się poprzednia promocja, gdzie mogliśmy zdobyć Amnesia: Rebirth oraz Riverbond.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)