Epic Games Store serwuje grę za darmo. Uwaga: nie graj na pusty żołądek

Epic Games Store serwuje grę za darmo. Uwaga: nie graj na pusty żołądek

Kolejny darmowy tytuł w Epic Games Store.
Kolejny darmowy tytuł w Epic Games Store.
Źródło zdjęć: © Epic Games
11.08.2022 17:00, aktualizacja: 14.08.2022 10:52

Darmowa gra w Epic Games Store. Wszyscy zainteresowani mogą przez najbliższy tydzień pobrać niezwykle oryginalny tytuł. Co istotne, grę odbierzemy całkowicie bezpłatnie. Trzeba spełnić tylko jeden warunek - pospieszyć się.

W Epic Games Store wylądowała kolejna darmowa gra. Procedura odbierania darmowych gier nie zmieniła się. Wystarczy posiadać konto i praktycznie na tym wszystkie zawiłości się kończą. Pozostaje przypisanie produkcji do swojego profilu.

Od teraz można zdobyć całkowicie bezpłatnie Cook, Serve, Delicious! 3?!. Co się kryje za tą zaskakującą nazwa? Jest to dość szalona gra autorstwa studia Vertigo Gaming. Akcja toczy się w 2042 roku. Rozdarta wojną Ameryka, nie jest najlepszym miejscem do prowadzenia firmy. A jednak w toku rozgrywki trzeba będzie rozkręcić kulinarny biznes, opierający się na food truckach.

Cook, Serve, Delicious! 3?! można bezpłatnie odebrać do 18 sierpnia, do godziny 17:00 czasu polskiego. To nie jedyna oferta przygotowana przez Epic Games. Firma oferuje assety za darmo do silnika Unreal Engine. W tym przypadku mamy nieco więcej czasu, bo aż do końca sierpnia. Warto podkreślić, że pakiet assetów na sierpień, jest wart około 1400 złotych.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)