Epic Games Store. Ostatnia darmowa gra ujawniona?

Strona głównaEpic Games Store. Ostatnia darmowa gra ujawniona?
29.12.2021 18:16
Będę grał w grę. Tomb Raider
Będę grał w grę. Tomb Raider
Źródło zdjęć: © YouTube

W Epic Games Store przez ostatnie dwa tygodnie codziennie czekała na nas darmowa gra. Już 30 grudnia nastąpi wielki finał promocji. Pojawiają się już pewne wskazówki dotyczące tego, jaka produkcja wpadnie w nasze ręce tuż przed sylwestrem.

Epic Games Store rozdaje gry od dwóch tygodni. Wielka promocja kończy się już 30 grudnia. Prawdopodobnie wiemy już, jaka darmowa gra zostanie udostępniona jako ostatnia. A może będzie to pakiet gier.

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje na temat przecieku dotyczącego zakończenia promocji na Epic Games Store. W serwisie mydealz.de użytkownik nicothaesler zasugerował, że gracze otrzymają w prezencie Tomb Raider: Definitive Edition. A sam sklep daje nam wskazówki pozwalające wierzyć w to, że faktycznie tak będzie. Chodzi tu o grafikę promującą nadchodzącą darmową produkcję.

Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!
Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!

Na grafice ukrywającej jutrzejszy prezent dla graczy widnieją typowe ozdoby, które dostrzegamy w trakcie świąt Bożego Narodzenia, ale oprócz tego widać też coś nietypowego, czyli czekany. Te są jednym z elementów wyposażenia Lary Croft.

Kim jest bohater Sylwestra z Tomb Raiderem?
Kim jest bohater Sylwestra z Tomb Raiderem?

Wiele wskazuje więc na to, że ludzie z Epic Games Store postanowili nieświadomie zaoferować graczom prezent, który Polakom kojarzy się jednoznacznie. Plany na sylwestra w stylu bohatera słynnego filmu na YouTube mogą być o wiele powszechniejsze na przełomie 2021 i 2022 roku.

Kto z was będzie grał w grę Tomb Raider 31 grudnia? Dla mnie brzmi to jak całkiem ciekawa opcja na spędzenie ostatniego wieczoru roku.

Udostępnij:
Komentarze (8)