Epic Games Store udostępnia grę za darmo. To niezwykła produkcja

Epic Games Store udostępnia grę za darmo. To niezwykła produkcja

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
19.01.2023 17:00, aktualizacja: 20.01.2023 08:00

Epic Games Store i kolejna odsłona darmowych gier na PC. Już teraz użytkownicy tej platformy mogą wzbogacić swoją bibliotekę o nową zawartość. I to całkowicie bezpłatnie.

Kolejne darmowe gry trafią do rąk graczy. Nie dość, że na Steamie odbierzemy dwie darmowe produkcje (Dungeon of The Endless oraz 11-11: Memories Retold), to jak w każdy czwartek możemy liczyć na uprzejmość ze strony Epic Games Store.

Tym samym wygasa poprzednia oferta, w której do zgarnięcia były aż trzy tytuły:

  • Divine Knockout
  • First Class Trouble
  • Gamedec - Definitive Edition

Czas na kolejną porcję gratisów.

Epistory - Typing Chronicles za darmo w Epic Games Store

I oto Epistory - Typing Chronicles w całej okazałości trafia za darmo do graczy pecetowych. Produkcja zarówno piękna, jak i ciekawa pod względem mechaniki. W trakcie rozgrywki musimy wpisywać konkretne słowa za pomocą naszej klawiatury.

Fabuła opowiada o pisarce, której zabrakło inspiracji, więc prosi o pomoc swoją muzę. To właśnie gracz ma odnaleźć natchnienie w tym nieprzychylnym świecie stworzonym z origami. Początkowo mapa wydaje się pusta, jednak wraz z postępami pojawia się nowe elementy i nie zabraknie tutaj walki.

W normalnych okolicznościach zapłacilibyśmy 47,90 zł (Steam) za Epistory - Typing Chronicles. Teraz dzieło studia Fishing Cactus jest darmowe. Na odebranie gry mamy czas do 26 stycznia, do godziny 17:00 czasu polskiego.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)