Epic Games Store - darmowe gry. Wiemy, w co zagramy

Epic Games Store - darmowe gry. Wiemy, w co zagramy

Nowe darmowe gry w Epic Games Store
Nowe darmowe gry w Epic Games Store
Źródło zdjęć: © GETTY, SOPA Images/LightRocket via Gett | SOPA Images
29.11.2021 12:48

Epic Games Store niebawem zaoferuje nam kolejne darmowe gry. W pierwszym tygodniu grudnia otrzymamy dwie zupełnie różniące się od siebie produkcje. Jeden z tytułów był powszechnie znany, drugi, to nieco mniejsza gra.

Epic Games Store przyzwyczaił graczy do cotygodniowego prezentu w postaci gier rozdawanych za darmo na stałe. Wiemy już, jakie tytuły będziemy mogli przypisać do naszego konta już 2 grudnia.

Pierwszym tytułem, który będziemy mogli dodać do swojego konta w Epic Games Store jest Dead by Daylight. Ten survival horror to tytuł dość dobrze znany graczom. Przyjmuje on klasyczną już dla horrorów konwencję. Grupa młodych ludzi musi walczyć o życie, stawiając opór mordercy, który na nich poluje. Gra stawia na asymetryczny tryb multiplayer, gdzie jednak każdy z graczy musi dbać przede wszystkim o siebie.

Druga gra, w którą przyjdzie nam zagrać w przyszłym tygodniu w ramach cyklicznych promocji Epic Games Store, jest symulator programisty zajmującego się tworzeniem sztucznej inteligencji. Produkcja zatytułowana jest while True: learn().

Naszym zadaniem jest stworzenie oprogramowania, które pozwoli na komunikację z naszym kotem. Gra jest stworzona z dużo mniejszym rozmachem niż wspomniana wcześniej produkcja, tym niemniej fani lekkich gier logicznych mogą być z niej zadowoleni.

Obie produkcje będą dostępne na platformie Epic Games Store od 2 do 9 grudnia 2021 roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)