Darmowe gry w Epic Games Store już dostępne. Uwolnij instynkt łowcy

Darmowe gry w Epic Games Store już dostępne. Uwolnij instynkt łowcy

Epic Games Store rozdaje kolejne hity
Epic Games Store rozdaje kolejne hity
Źródło zdjęć: © Facebook
26.11.2021 08:00

Dostępne są nowe darmowe gry w Epic Games Store. Choć tym razem mamy do czynienia z nieco inną sytuacją - otrzymamy jedną grę i jeden pakiet specjalny.

Jak co tydzień, Epic Games Store raczy nas darmowymi grami. Najnowsze produkcje będą dostępne bezpłatnie do 2 grudnia do godziny 17:00 czasu polskiego, warto więc zainteresować się nimi już teraz, by prezent nam nie umknął.

Pierwsza produkcja, która trafi w nasze ręce za darmo, to the Hunter: Call of the Wild. Jest to symulator myśliwego, za którego stworzenie odpowiada studio Expansive Worlds. Jest to kontynuacja wydanego w 2009 roku w modelu free to play The Hunter. W grze występuje kilkadziesiąt gatunków zwierząt, na które możemy polować, a mapa ma powierzchnię około 130 kilometrów kwadratowych.

Z kolei druga darmowa gra… nie jest grą. Oprócz the Hunter: Call of the Wild w tym tygodniu otrzymaliśmy od Epic Games Store pakiet Antstream - Epic Welcome Pack do platformy Antstream Arcade. W nim znajduje się 1090 klejnotów, które umożliwiają odblokowanie trudniejszych wyzwań i turowych gier PVP, w których możemy bawić się z innymi graczami.

Jak czytamy w karcie produktu na Epic Games Store - pakiet ten w normalnych warunkach kosztuje 14,99 dolarów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)