Epic Games Store. Darmowe gry w tym tygodniu - znów jest dobrze

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

11.04.2022 07:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epic Games Store tradycyjnie rozdaje darmowe gry swoim użytkownikom. Wiemy, jakie tytuły pojawią się w ofercie w najbliższy czwartek. To kolejny tydzień, w którym nie ma co narzekać na jakość darmowych produkcji.

Epic Games Store nadal rozdaje darmowe gry użytkownikom. Wiemy, jakie tytuły trafią w ręce graczy w najbliższy czwartek. Znów będą to dwie gry i znów jeden tytuł jest wyraźnie mocniejszy od drugiego.

Grą, której zdecydowanie nie warto pominąć w rozdawnictwie Epic Games Store jest XCOM 2, czyli bardzo popularna strategia turowa, która trafiła na rynek w 2016 roku. Jest to kontynuacja wydanego w 2012 roku XCOM: Enemy Unknown. Gracz wciela się w rolę dowodzącego maksymalnie pięcioosobowej drużyny, której celem jest wygrywanie kolejnych potyczek przeciwko obcym.

XCOM 2 zgromadził wokół siebie dużą społeczność i mimo kilku lat na karku, wciąż cieszy się sporą popularnością. Dane z serwisu Steamcharts pokazują, że od kilku lat średnia miesięczna liczba graczy nie ulega dużym zmianom.

Druga z produkcji, które otrzymamy za darmo w ramach promocji na Epic Games Store, to tytuł znacznie mniejszy. Chodzi o Insurmountable. To dość prosta w swoich założeniach gra indie. Celem gracza jest w niej wspięcie się na kolejne góry, które są coraz bardziej wymagające. Gra jest o tyle ciekawa, że plansze są generowanie proceduralnie, przez co każde kolejne podejście różni się od poprzedniego.

XCOM 2Insurmountable będą dostępne za darmo w sklepie Epic Games Store od 14 kwietnia od godziny 17:00. Wtedy też skończy się obecna promocja, w ramach której można zgarnąć między innymi docenianą polską grę przygodową.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)