Epic Games Store rozdaje dwie gry. Jest polski akcent

Epic Games Store rozdaje dwie gry. Jest polski akcent

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
07.04.2022 17:00

Epic Games Store rozdaje od dziś kolejne dwie gry za darmo. Wśród nich znalazło się miejsce dla cenionej polskiej produkcji.

Epic Games Store, zgodnie ze swoją tradycją, przygotował kolejne darmowe gry. Tym razem w nasze ręce wpadną bezpłatnie dwie produkcje i raczej nikt nie powinien być rozczarowany. Choć nie są to tytuły najmłodsze, obie pozycje zdążyły zyskać spore grono fanów.

Jak co czwartek Epic Games Store rozdaje swoim użytkownikom gry za darmo. Kwiecień rozpoczyna się od udostępnienia graczom dwóch tytułów, całkowicie od siebie różnych. Pierwszym z nich jest owiana dobrą sławą produkcja studia The Astronauts, czyli Zaginięcie Ethana Cartera (The Vanishing of Ethan Carter).

Ta popularna produkcja to nietypowa gra przygodowa, w której wcielamy się w postać detektywa obdarzonego nadprzyrodzonymi mocami. Korzystając z nich i zbierając liczne poszlaki, staramy się odnaleźć tytułowego bohatera, czyli młodego chłopca Ethana Cartera.

Drugą z gier, w które będziemy mogli zagrać bezpłatnie dzięki ofercie Epic Games Store, jest Rogue Legacy. Wydany w 2013 tytuł, będący przedstawicielem gatunku roguelite znalazł sobie na przestrzeni lat wielu fanów. Gra nawiązuje stylistyką do klasycznych gier 2D, ale cechuje się interesującą mechaniką. W przypadku śmierci nie wskrzeszamy naszej postaci. Zamiast tego wybieramy dziedzica, który cechuje się zarówno silnymi, jak i słabymi stronami. Wybór odpowiedniej dla naszego stylu gry słabości może być kluczowy na drodze do sukcesu.

Zaginięcie Ethana CarteraRogue Legacy dostępne są na Epic Games Store od 7 kwietnia od godziny 17:00 czasu polskiego. Od tej pory nie będzie już możliwości skorzystania z poprzedniej promocji Epic Games Store, która pozwalała na przypisanie do konta między innymi Warhammer: Total War.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)