Epic Games Store. Darmowa gra z krwią w roli głównej

Strona głównaEpic Games Store. Darmowa gra z krwią w roli głównej
24.12.2021 06:36
Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

Na Epic Games Store dostępna jest kolejna darmowa gra. Tym razem w nasze ręce wpaść może całkiem znany tytuł. Trzeba się pospieszyć, ponieważ promocja nie trwa zbyt długo.

Epic Games Store znowu rozdaje. Dostępna jest już kolejna darmowa gra w ramach specjalnej promocji na koniec roku, w ramach której codziennie możemy przypisać do konta jedną produkcję. Tym razem gracze mogą przypisać do swojego konta całkiem głośną grę, za stworzenie której odpowiada studio DONTNOD Entertainment. Chodzi oczywiście o grę Vampyr.

W Vampyr wcielamy się w rolę Jonathana E. Reida, lekarza wojskowego, który już na samym wstępie zostaje zaatakowany i budzi się wśród trupów. Okazuje się, że bohater stał się wampirem. Bardzo szybko przekonujemy się, że nowe życie doktora Reida będzie wiązało się z problemami. Vampyr to gra, w której istotną rolę odgrywa system moralności. Ta zaś powiązana jest z żądzą krwi głównego bohatera.

Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!
Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!

Rozgrywka w Vampyr przypomina nieco tę znaną z gier z serii Souls. W walce istotne jest dobre wyczucie czasu i umiejętności a ataki i uniki zużywają pasek wytrzymałości. Z tego względu gra może nie każdemu przypaść do gustu.

Vampyr jest dostępny za darmo do 24 grudnia do godziny 17:00. Wtedy poznamy też kolejną darmową grę w ramach promocji przygotowanej przez Epic Games Store.

Udostępnij:
Komentarze (4)