Zmien skórke
Logo Polygamii

Elegancka edycja kolekcjonerska Hollow Knight

Z całą masą dobra i w cenie, która nie zje połowy pensji.

Informacje o kontynuacji udanej gry (bo co do tego nie mam wątpliwości, podczas polygamijnej Wigilii obserwowałam, jak kolejne osoby pogrążają się w królestwie Hallownest) zawsze są dla wielu osób dobrym momentem  na sięgnięcie po tytuł, który z jakichś powodów umknął. I oto nadarza się idealna okazja. Oto Team Cherry wraz z Fangamerem ogłosił stylową edycję kolekcjonerską Hollow Knighta.

O możliwości pojawienia się kopii fizycznych studio informowało już w listopadzie 2018 roku. Dostępne one będą na następujące platformy: PS 4, Switch oraz PC. Edycja wejdzie do sprzedaży pod koniec maja, ale już teraz można składać zamówienia.

Standardowa edycja kosztuje 29 dolarów na PS4 oraz PC, a na Switcha – 34 dolary. W jej skład wejdą: gra w postaci dysku (na PC będzie to dysk z kluczem na Steama, bez DRM), zawierająca wszystkie wydane dotychczas dodatki, czyli: Hidden Dreams, The Grimm Troupe, Lifeblood, Godmaster, oraz przewodnik i mapa Hollownest.

A co się znajduje w edycji kolekcjonerskiej?

Poza wszystkimi rzeczami zawartymi w edycji standardowej, zawiera on metalową broszkę w eleganckim opakowaniu, w którym można ją umieścić i zawiesić na ścianie. Ponadto jest też 14-stronicowy komiks, grafiki autorstwa Ari Gibson, a wszystko to w gustownym pudełku. Dodatkowo do wersji na Switcha dołączona będzie ściereczka do okularów z motywem z gry.

Więcej na temat:

13
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
9 Odpowiedzi
7 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MrDraiger
Użytkownik

Podatek od gier na Nintendo jest chory

madoc
Użytkownik

To nie podatek, to ta ściereczka do okularów.

MrDraiger
Użytkownik

Standardowa edycja kosztuje 29 dolarów na PS4 oraz PC, a na Switcha – 34 dolary.

madoc
Użytkownik

“Dodatkowo do wersji na Switcha dołączona będzie ściereczka do okularów z motywem z gry.” – tu jest te 5 dolarów różnicy.

Trochę żartuję, oczywiście.

MrDraiger
Użytkownik

No dobra, ale ta ściereczka jest w wersji kolekcjonerskiej na Switcha. Standardowa zawartość jest taka sama

gseed
Użytkownik

To nie podatek. To cartridge generuje koszty.

madoc
Użytkownik

“na PC będzie to dysk z kluczem na Steama, bez DRM” – nie bardzo rozumiem, Steam sam w sobie nie jest DRMem?

A edycja przecudna i faktycznie w rozsądnej cenie. Tak samo zresztą można opisać samą grę.

Simplex
Użytkownik

DRM na steamie jest opcjonalny. Są gry które go nie używają i taką grę po zainstalowaniu na steamie mozna np uruchomić z pliku exe bez właczonego steama.

Cruzer969
Użytkownik

No to już wiem, na co oszczędzać. W Hollow Knighta jeszcze nie grałem, a to chyba wydaje się najlepszy moment na nadrobienie zaległości 😀

chyzwar
Użytkownik

Pudełko na PS4 najfajniej wygląda, bo niebieski pasek ładnie się kolorystycznie zgrywa z resztą. A na PC info o 4 dodatkach psuje całość. Szkoda że nie ma metal case’a.

Popularne wpisy

Popularne Gry