Electronic Arts robi… reality show. Z Simsami

Electronic Arts robi… reality show. Z Simsami

Electronic Arts robi… reality show. Z Simsami
09.07.2020 11:21, aktualizacja: 12.07.2020 23:45

To nie jest żart. To nie jest clickbait. To się dzieje naprawdę.

Myślicie, że już jest dziwnie? Poczekajcie. Otóż w programie – tak, to nie clickbait, EA naprawdę robi reality show – można zgarnąć 100 tys. dolarów. Ale po kolei.

Program nazywa się "The Sims Spark'd" to seria składająca się z czterech odcinków. 12 osób będzie musiało zmierzyć się z czasem i wyzwaniami stawianymi przez twórców show. Co dokładnie ich czeka? Zaprojektowanie rodziny simów w kilka godzin (z domem i ogrodem rzecz jasna), wymyślenie najciekawszych i/lub najbardziej wzruszających fabuł, a wszystko oceni jury. Wiecie – to taki Masterchef, tylko zamiast gotowania jest granie w "Sims 4".

Jury nie może być anonimowe. Electronic Arts słynie ze swojej słabości do youtuberów, streamerów itd. Dlatego wśród oceniających znalazła się Kelsey Impicciche, youtuberka i współprowadząca BuzzFeed Multiplayer, znana z własnej serii #100babychallenge, którą stworzyła w "The Sims". Uwaga - dalej jest jeszcze dziwniej.

Drugą jurorką jest wokalistka, Tayla Parx, która pracowała przy dubbingu gry i zaśpiewała swoją piosenkę "Me vs. Us" w Simlish (języku gry) do dodatku "Zostań Gwiazdą". Grono jury zamyka Dave Miotke, znany społeczności jako SimGuruNinja i twórca gier "The Sims", który już od 15 lat jest związany ze studiem Maxis.

Mało wam "gwiazd"? To dorzućmy jeszcze prowadzącego. Będzie nim Rayvon Owen, były finalista konkursu American Idol, od czasów gimnazjalnych oddany gracz serii "The Sims" rzecz jasna.

The Sims™ Spark’d | Official Trailer

"The Sims Spark'd" zadebiutuje w piątek 17 lipca na kanale telewizyjnym TBS. Premiera odcinków będzie kontynuowana co tydzień w piątki (17 lipca, 24, 31 i 7 sierpnia) o godz. 23:00 na TBS, a powtórki będą emitowane w soboty (18, 25 lipca i 1, 8 sierpnia) o godz. 8:00 w sieci. Odcinki trafią również na kanał YouTube Multiplayer BuzzFeed (20, 27 lipca i 3, 10 sierpnia).

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)