Elden Ring znowu na szczycie. LEGO Star Wars: Skywalker Saga pokonane

Elden Ring znowu na szczycie. LEGO Star Wars: Skywalker Saga pokonane

Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © Steam
19.04.2022 11:35, aktualizacja: 19.04.2022 12:24

Opublikowano ranking sprzedaży na platformie Steam, dotyczący minionego tygodnia. Elden Ring nieustannie cieszy się ogromną popularnością, podobnie jak LEGO Star Wars: Skywalker Saga.

Poznaliśmy listę najlepszych (względem przychodów) produktów z ubiegłego tygodnia na platformie Steam. Na pierwszym miejscu plasuje się Steam Deck, którego popularność w ostatnim czasie wyraźnie wzrasta. Warto dodać, że twórcy konsekwentnie rozwijają swoje narzędzie. Valve pochwaliło się nawet postępami prac, jakie uzyskano po pierwszym miesiącu od premiery urządzenia. W drodze są już kolejne ulepszenia.

Ranking
Ranking© SteamDB

Na drugim miejscu znajduje się Elden Ring, który toczy zaciętą walkę z LEGO Star Wars: Skywalker Saga. Tytuły zamieniły się swoimi miejscami względem poprzedniego zestawienia - czyli LEGO Star Wars: Skywalker Saga zajmuje teraz trzecie miejsce oraz czwarte, w zależności od edycji.

Na liście znajdziemy również No Man’s Skypozycja ósma. Widać wyraźnie, że najnowsza aktualizacja przyciąga graczy. TOP 10 zamyka tytuł Dread Hunger, czyli produkcja multiplayer z wyraźnymi mechanikami survivalowymi. Można w niej dostrzec nawiązania do mechanik z gry towarzyskiej Mafia. Jeśli Among Us przyciągnął kogoś na dłużej, to Dread Hunger ma szansę to powtórzyć i zapewnić rozrywkę na wiele godzin, wspólnie ze znajomymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)