Elden Ring to długa gra. Choć da się ukończyć ją w godzinę

Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

10.03.2022 13:26, aktual.: 13.03.2022 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elden Ring zachwyca dobre zbudowanym, obszernym światem. Ale nie każdego interesuje długa eksploracja i wsiąkanie w historię. Niektórzy gracze są w stanie ukończyć najnowszą produkcję FromSoftware w mniej niż godzinę.

Premiera Elden Ring odbyła się 25 lutego 2022 roku. To całkiem niedawno. Minęło już jednak dostatecznie dużo czasu, by pojawiły się pierwsze speedruny i to z całkiem imponującymi wynikami. LilAggy, który zajmuje się przechodzeniem gier FromSoftware na czas, pochwalił się swoim osiągnięciem.

Jest on bowiem pierwszą osobą, która oficjalnie zdołała ukończyć Elden Ring w czasie krótszym niż jedna godzina. Na przejście najnowszej gry FromSoftware potrzebował dokładnie 59 minut i 38 sekund. W wyniku tym nie uwzględniono czasu, który zajmują ekrany ładowania, a jedynie samą rozgrywkę.

"Pierwsze w historii ukończenie Elden Ring w mniej niż godzinę (czas spędzony w grze). To oczywiście dalekie od perfekcji, ale nie jest źle jak na grę, która ma dwanaście dni" - czytamy w opisie filmu wrzuconego na YouTube przez użytkownika LilAggy.

Podczas oglądania rozgrywki da się zauważyć większe i mniejsze potknięcia youtubera, w tym przypadkowe zgony, które rzecz jasna wyraźnie pogarszają wynik. Można więc spodziewać się, że w przyszłości wynik może być jeszcze poprawiony. Chyba że niektóre ze sztuczek, z których korzystał LilAggy zostaną usunięte z gry, co zmusiłoby graczy do zmiany strategii podczas przechodzenia Elden Ring na czas.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie