EA zapowiedziało nowe rozszerzenie do The Sims 4

Strona głównaEA zapowiedziało nowe rozszerzenie do The Sims 4
10.10.2018 17:26
EA zapowiedziało nowe rozszerzenie do The Sims 4
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDZMyZrG

Nowy dodatek nie będzie ani specjalnie oryginalny, ani tani.

bDZMyZqZ

Lata płyną, a twórcy The Sims wciąż wierni są polityce wydawania co jakiś czas kolejnych dodatków do swoich gier. Kolejne rozszerzenie do czwórki zatytułowane będzie... Zostań Gwiazdą. Wow, ale czy przypadkiem tego już nie było w poprzednich odsłonach? Cóż, to nie pierwszy raz jak EA i Maxis uprawiają w tej serii twórczy kanibalizm... Wygląda jednak na to, że całość będzie nieco różnić się od podobnego rozszerzenia do części trzeciej.

Ważnym punktem programu będzie bowiem kariera w przemyśle filmowym. Będziemy rozdawać autografy fanom i dzielić się z publiką każdą sekundą swojego życia. Przez te kilka lat od premiery poprzedniczki doszło też do paru przemian społecznych jak np. wzrost roli portali społecznościowych. Wszystko to znajdzie w dodatku swoje odbicie. Oprócz standardowego pakietu nowych rzeczy do domu pojawi się też sporo aktywności związanych np. z ćwiczeniem do otrzymanej właśnie roli w filmie.

The Sims 4: Get Famous Official Reveal Trailer

Do wyidealizowanego świata sławy rodem z kolorowych pism plotkarskich (bez żadnych akcji typu #MeToo) przeniesiemy się już 16 listopada. Przynajmniej w wersji na PC, bo tylko taką wersję na razie EA potwierdziło. Wystartowały też preordery, acz sugerowana cena 139 złotych za samo rozszerzenie to jednak trochę sporo...

bDZMyZrb

Krzysztof Kempski

bDZMyZrX