EA jeszcze bardziej ogranicza swój udział w E3

Strona głównaEA jeszcze bardziej ogranicza swój udział w E3
15.05.2019 14:31
EA jeszcze bardziej ogranicza swój udział w E3
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk

Firma przemyciła komunikat, że transmisje na żywo w ramach EA Play ograniczą się jednak do jednego dnia.

Wydawałoby się, że sprawa zamknięta – EA Play odbędzie się, ale EA pokaże transmisje nadawane na żywo zamiast konferencji i udostępni strefę gier dla graczy. Nie jest to pierwsza firma odsuwająca się od E3 – w zeszłym roku Sony ogłosiło rezygnację nie tylko z własnej konferencji, lecz także z organizowania własnej imprezy.

A teraz wychodzi na to, że EA po cichu jeszcze bardziej ogranicza swój udział w imprezie. Postanowili ścisnąć transmisje trailerów z EA Play w jednym dniu – 8 czerwca. Impreza rozpocznie się więc dzień później, bo streamy miały się pierwotnie rozpocząć wieczorem 7 czerwca. Strefa FanFest EA Play natomiast będzie otwarta dla graczy w sobotę i w niedzielę bez zmian.

To nic innego jak kolejny sygnał zmieniającej się dynamiki wokół rangi targów w Los Angeles. Sony zabraknie całkowicie, a EA pojawi się w mniejszym zakresie, ale wciąż będzie można co nieco obejrzeć. Szykują się konferencje chociażby Devolver Digital, sponsorowanego przez Epic PC Gaming Show czy, co ciekawe… Netfliksa, które rozszerza pole swoich zainteresowań na gry wideo. Będzie ciekawie.

Tatiana Kowalczyk

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)