Dying Light 2 na PC i PS5. Trzy godziny rozgrywki na nagraniach

Dying Light 2 na PC i PS5. Trzy godziny rozgrywki na nagraniach

Dying Light 2
Dying Light 2
30.01.2022 11:12, aktualizacja: 30.01.2022 11:39

Zapis rozgrywki z Dying Light 2 trafił już do sieci. Udostępnione materiały prezentują grę w wersji na PC i PS5. Filmy prawdopodobnie zostały upublicznione bez zgody twórców gry.

Dying Light 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w ostatnich miesiącach. Kampania marketingowa trwa w najlepsze, a teraz, na pięć dni przed datą premiery, do sieci wyciekły blisko trzy godziny rozgrywki z wersji na PC i PS5. Można przyjrzeć się więc całkiem dokładnie, jak prezentuje się najnowsza gra Techlandu.

Filmy pojawiły się na dwóch niewielkich kanałach na YouTube i zyskują sporą popularność. Dłuższy, dwugodzinny materiał, prezentuje rozgrywkę z wersji na PC. Tak długa próbka pozwala w sporym stopniu ocenić jakość debiutującej niebawem produkcji.

Film prezentujący Dying Light 2 w wersji na PlayStation 5 trwa nieco ponad 40 minut. To także solidna próba możliwości produkcji Techlandu na konsolach Sony.

Jeśli materiały zostały udostępnione w sieci bez zgody twórców gry, istnieje spore prawdopodobieństwo, że niebawem zostaną usunięte z sieci, więc warto się z nimi zapoznać, póki jeszcze jest taka możliwość.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 trafi do graczy 4 lutego 2022 roku. Gra zostanie wydana na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. W przyszłości, dzięki możliwości gry w chmurze, produkcja pojawi się także na Nintendo Switch.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)