Dwóch i Ten Trzeci feat. Rozgrywka - pęknięta żyłka Razera, laska Preza, miauczący kot Cooldana i 'zbiórka na mikrofon'

Dwóch i Ten Trzeci feat. Rozgrywka - pęknięta żyłka Razera, laska Preza, miauczący kot Cooldana i 'zbiórka na mikrofon'

Dwóch i Ten Trzeci feat. Rozgrywka - pęknięta żyłka Razera, laska Preza, miauczący kot Cooldana i 'zbiórka na mikrofon'
Oskar Śniegowski
20.02.2016 14:27

Była Polygadka, teraz czas na Rozgrywkę. W naszym kolejnym łączonym odcinku Dwóch i Tego Trzeciego gościmy przedstawicieli podcastu, którego rodzicami są Niezgrani, a dziadkami - Polygamia.

Rozgrywka to jeden z najbardziej charakterystycznych bytów na polskiej scenie podcastowej. Projekt ten narodził się jako audycja forumowiczów świętej pamięci portalu Niezgrani (założonego przez byłych redaktorów Polygamii), następnie został oficjalnym podcastem tej witryny, pojawił się na Antywebie, a w końcu zaczął żyć własnym życiem. Na przestrzeni kilku lat Rozgrywka zbudowała wokół siebie niesamowitą społeczność - i to między innymi jej poświęciliśmy sporą część rozmowy. Wątki przewinęły się jednak generalnie bardzo różnorodne - znajdzie się zarówno coś dla fanatyków Rozgrywki, jak i tych, którzy tego podcastu nie znają (są tacy?). Żeby dać przedsmak tego, co czeka was na ponad dwugodzinnym nagraniu, tak chłopaki wypowiadają się o 'zbiórce na mikrofon', którą zorganizował niedawno podcast "Niezatapialnych":

Nie zdradzając reszty czekających na Was w nagraniu niespodzianek, oddajemy głos Piotrkowi Kuldankowi, Maćkowi Cieplińskiemu i Grzegorzowi Wojewodzie (tak, udało im się nas zagłuszyć), zachęcając przy okazji do odwiedzenia ich strony internetowej (gdzie poza podcastami znajdziecie masę innych, wartościowych materiałów), polubienia profilu Rozgrywki na Facebooku, jak również dołączenia do ich legendarnej grupy na tym samym portalu. Wspomniany odcinek 100. Rozgrywki znajdziecie pod tym adresem.

Dwóch i Ten Trzeci ft. Rozgrywka podcast (Cooldan, Razer, Prez)

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to...

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: TeamSpeak rozgrywki]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)