Dwóch i Ten Trzeci - Artur Maksara. O świniach, DNA studia, Shadow Warriorze i Devolver Digital [+ KONKURS]

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci - Artur Maksara. O świniach, DNA studia, Shadow Warriorze i Devolver Digital [+ KONKURS]
12.03.2016 20:24
Dwóch i Ten Trzeci - Artur Maksara. O świniach, DNA studia, Shadow Warriorze i Devolver Digital [+ KONKURS]
bDTZEiLa

Dziś do naszych skromnych wirtualnych progów zawitał przedstawiciel młodego i pełnego energii studia Flying Wild Hog.

bDTZEiKt

Latające Dzikie Wieprze istnieją od 2009 roku i w ciągu zaledwie kilku lat rozrosły się z kilkunastu do prawie 100 osób. Studio rozwija się w zawrotnym tempie, ma już na koncie parę udanych gier, a kontynuacja jednej z nich jest teraz wyczekiwana przez liczbę osób, która prawdopodobnie zmieściłaby się na ekranie kalkulatora, ale to wciąż bardzo dużo. Flying Wild Hog nie spoczywa jednak na laurach i nieustannie goni za swoimi ambicjami, o czym otwarcie wspomina Artur Maksara. Artur, który zaczynał swoją przygodę w branży jako tester, a obecnie jest “człowiekiem od wszystkiego”. W ciągu ponad godzinnej rozmowy podzielił się z nami wieloma interesującymi komentarzami, tak dotyczącymi jego personalnie, jak i całego studia.

Dwóch i Ten Trzeci - Artur Maksara (Flying Wild Hog) + KONKURS

Wykazał się też niezwykłą hojnością, czego rezultatem jest drugi z rzędu konkurs, do udziału w którym gorąco zachęcamy. Po szczegóły odsyłamy na sam początek odcinka.

bDTZEiKv

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to…

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

bDTZEiKB

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Znacie to uczucie, kiedy ktoś płaci Wam po prostu za siedzenie przed mikrofonem i mówienie jakichś rzeczy? My też nie.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

bDTZEiLr