Dwóch i Ten Trzeci #8 - Łukasz Kubiak. "To historia wyznaczyła kierunek, w którym miała pójść rozgrywka"

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci #8 - Łukasz Kubiak. "To historia wyznaczyła kierunek, w którym miała pójść rozgrywka"
04.07.2015 19:29
Dwóch i Ten Trzeci #8 - Łukasz Kubiak. "To historia wyznaczyła kierunek, w którym miała pójść rozgrywka"
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDZjgGWe

Pozdrowienia z serca mroźnej Mateczki Rasji. Dzisiaj zawitał do nas jeden z twórców Kholat i współzałożyciel firmy IMGN.pro - Łukasz Kubiak. Jesteście ciekawi, jak wyglądała współpraca z Seanem Beanem? A może zastanawia Was dlaczego twórcy chcieli opowiedzieć akurat tę historię?

bDZjgGVx

Niczym z prędkością Niebieskiego Jeża wracamy do eteru już po tygodniu, nie zaś po dwóch. Z nieco spokojniejszym, acz równie interesującym odcinkiem, w którym dowiecie się wielu faktów o Kholacie, stojącej za nią firmie i jednym z jej założycieli.

Niezależnie czy graliście już w tę polską produkcję, czy dopiero zamierzacie jej spróbować, powinniście znaleźć w tym odcinku coś dla siebie. Nie rozmawiamy bowiem o grze jako takiej, a bardziej o procesie jej tworzenia, różnych decyzjach, które trzeba było podjąć w trakcie developmentu, metodzie zatrudnienia do pracy aktora pokroju Seana Beana czy Andrzeja Chyry i planach studia na nadchodzące miesiące.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała współpraca z aktorami? Zgadniecie kto mógł pojawić się w roli narratora, gdyby Sean się nie zgodził? A może zastanawia Was dlaczego twórcy chcieli opowiedzieć akurat tę historię? Wszystkiego dowiecie się z kolejnego odcinka naszego podcastu.

bDZjgGVz

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[transmisja prosto z Przełęczy Diałtowa. Chwila, czy za tym drzewem coś nie st

bDZjgGVF

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

327010355056957482
bDZjgGWv