Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Dwóch i Ten Trzeci #7 - Maciej Makuła (vel Mirosław Makulski, vel Ojciec, vel Wonziu, vel VonZay, vel...)

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci #7 - Maciej Makuła (vel Mirosław Makulski, vel Ojciec, vel Wonziu, vel VonZay, vel...)
27.06.2015 19:20
Dwóch i Ten Trzeci #7 - Maciej Makuła (vel Mirosław Makulski, vel Ojciec, vel Wonziu, vel VonZay, vel...)
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIHEmkC

Przez jednych uwielbiany, przez innych znienawidzony, dla jeszcze innych obojętny. Osobliwość, ojciec chrzestny, fan Kerbali, dyskotek z lat 80. i odpoczynku przy strumieniu. Tak, toż to Maciej Makuła.

bDIHEmjV

Sesja, sesja i po sesji. Czas wziąć się do roboty, a żeby dodać sobie zapału, uderzamy z grubej rury. Dzisiaj mamy dla Was wywiad z osobą, która wychowała pokolenia graczy. „Mniej budynków, więcej jednostek”, pamiętam jak grzmiał lata temu w trakcie jednego z odcinków Ligi Upośledzonych Dżentelmenów. Dziś nosi krzyż w tym życiu Dark Soulsowym i regularnie streamuje w swojej prywatnej dyskotece.

Maciej Makuła, część graczy zapewne szybciej rozpozna go po nicku Wonzaj lub Wonziu, jedna z najbardziej charakterystycznych twarzy polskiego streamingu, twórca Suchego Kanału, Strumienia z Ruczaju, Krokietkastu i jadisco.pl. Człowiek orkiestra, który dzisiaj zagrał koncert specjalnie dla nas.

Ciekawi Was jak to było z odejściem z tvgry? Jak wyglądało robienie materiałów w erze, w której największym portalem społecznościowym w Polsce była Nasza-Klasa, a na YT filmy oceniało się gwiazdkami? Dlaczego Suchy Kanał zmarł, a narodził się Strumień z Ruczaju? Klikajcie PLAY, więcej nie zdradzimy

bDIHEmjX

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Jakiś koleś podał mi kartę pamięci z tym nagraniem, po czym odjechał z piskiem opon]

bDIHEmkd

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

327011295772235818
bDIHEmkT