Dwóch i Ten Trzeci #6 - Daniel Sadowski. "Nie robiąc rzeczy na mobile nie zarobisz tyle, ile faktycznie można."

Dwóch i Ten Trzeci #6 - Daniel Sadowski. "Nie robiąc rzeczy na mobile nie zarobisz tyle, ile faktycznie można."19.06.2015 19:30
Dwóch i Ten Trzeci #6 - Daniel Sadowski. "Nie robiąc rzeczy na mobile nie zarobisz tyle, ile faktycznie można."
marcindmjqtx

Od ostatniego odcinka minął prawie miesiąc, ale szóste wydanie naszego podcastu wreszcie ujrzało światło dzienne. Zastanawiało Was kiedyś dlaczego "pięćdziesięcioletnie panie z kartami kredytowymi" to świetni klienci?

Gry casualowe i edukacyjne mogą wydawać się jednym z najnudniejszych tematów do rozmowy, ale perspektywa, jaką dał nam na nie Daniel sprawia, że słucha się o nich z zaciekawieniem.

W nagraniu prześledziliśmy historię studia Nitreal Games, opowiadając po drodze o specyfice gier, którymi się ono zajmuje i poznając kulisy ich produkcji i rozwoju firmy. Zastanawialiśmy się też nad opłacalnością i popularnością gier casual, istotą gier niezależnych i realiach obecnego rynku gier generalnie. Pod koniec poruszamy też wątek edukacji w branży gier, jako że Daniel para się też nauczaniem projektowania i tworzenia gier na kursach oraz uczelniach.

Daniel był też na tyle miły, że udostępnił Wam, drodzy słuchacze, aż 5 kluczy na najnowszą produkcję Nitreal Games, Gardens Inc. 3. Znajdują się one poniżej, wraz z instrukcją ich użycia:

2837215651 6677982341 8843878638 0488619258 6677763547 1) Wejdź na http://www.screenseven.com/games/click-management/gardens-inc-3-a-bridal-pursuit-collectors-edition/download/ 2) Zainstaluj grę 3) Uruchom Game Center 4) Kliknij REGISTER NOW 5) Wpisz klucz aktywacyjny Wykorzystaliście któryś z kodów? Dajcie znać w komentarzach poniżej, żeby ułatwić sprawę pozostałym zainteresowanym.

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: zakamarki hal targowych E3]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

327275478640251705
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)