Dwóch i Ten Trzeci #6 - Daniel Sadowski. "Nie robiąc rzeczy na mobile nie zarobisz tyle, ile faktycznie można."

Dwóch i Ten Trzeci #6 - Daniel Sadowski. "Nie robiąc rzeczy na mobile nie zarobisz tyle, ile faktycznie można."

Dwóch i Ten Trzeci #6 - Daniel Sadowski. "Nie robiąc rzeczy na mobile nie zarobisz tyle, ile faktycznie można."
marcindmjqtx
19.06.2015 19:30, aktualizacja: 15.01.2016 14:50

Od ostatniego odcinka minął prawie miesiąc, ale szóste wydanie naszego podcastu wreszcie ujrzało światło dzienne. Zastanawiało Was kiedyś dlaczego "pięćdziesięcioletnie panie z kartami kredytowymi" to świetni klienci?

Gry casualowe i edukacyjne mogą wydawać się jednym z najnudniejszych tematów do rozmowy, ale perspektywa, jaką dał nam na nie Daniel sprawia, że słucha się o nich z zaciekawieniem.

W nagraniu prześledziliśmy historię studia Nitreal Games, opowiadając po drodze o specyfice gier, którymi się ono zajmuje i poznając kulisy ich produkcji i rozwoju firmy. Zastanawialiśmy się też nad opłacalnością i popularnością gier casual, istotą gier niezależnych i realiach obecnego rynku gier generalnie. Pod koniec poruszamy też wątek edukacji w branży gier, jako że Daniel para się też nauczaniem projektowania i tworzenia gier na kursach oraz uczelniach.

Daniel był też na tyle miły, że udostępnił Wam, drodzy słuchacze, aż 5 kluczy na najnowszą produkcję Nitreal Games, Gardens Inc. 3. Znajdują się one poniżej, wraz z instrukcją ich użycia:

2837215651 6677982341 8843878638 0488619258 6677763547 1) Wejdź na http://www.screenseven.com/games/click-management/gardens-inc-3-a-bridal-pursuit-collectors-edition/download/ 2) Zainstaluj grę 3) Uruchom Game Center 4) Kliknij REGISTER NOW 5) Wpisz klucz aktywacyjny Wykorzystaliście któryś z kodów? Dajcie znać w komentarzach poniżej, żeby ułatwić sprawę pozostałym zainteresowanym.

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: zakamarki hal targowych E3]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)