Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Dwóch i Ten Trzeci #3 - Konrad Rawiński

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci #3 - Konrad Rawiński
24.04.2015 14:00
Dwóch i Ten Trzeci #3 - Konrad RawińskiDwóch i Ten Trzeci #3 - Konrad Rawiński
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDzYAJhO

Nowy odcinek podcastu zaliczył tygodniowy poślizg, ale wreszcie oddajemy go do Waszej dyspozycji. Dowiecie się z niego co nieco między innymi o czołgach w ujęciu e-sportowym, realiach pracy PR-owca w branży gier wideo czy roli mediów w życiu graczy.

bDzYAJhh

Deszcze niespokojne potargały sad, a my na tej wojnie ładnych parę lat.

Jeżeli nasz wywiad jest ściśle powiązany z World of Tanks, to inaczej nie mogliśmy tego zacząć. W już trzecim odcinku naszych rozmów ze znaczącymi osobistościami polskiej branży gier, spotkaliśmy się z Konradem Rawińskim, byłym pracownikiem Cenegi i CD Projektu, a obecnie naczelnym PR-owcem Wargamingu na Polskę (twórcy World of Tanks/Warplanes/Warships). Wywiad w idealnym momencie, bo już jutro startują w Warszawie finały mistrzostw świata w World of Tanks. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak wyglądały przygotowania do tej imprezy, ilu ludzi pomagało ją stworzyć, jakie atrakcje na Was czekają, a z drugiej części nagrania poznać życie zawodowe Konrada jako PR-owca, to zapraszamy.

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

bDzYAJhj

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube.

Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Usłyszałem pukanie do drzwi. Spodziewałem się kuriera, więc szybko podbiegłem je otworzyć. Na wycieraczce leżała tylko pamięć flash, przed domem nikogo nie było]

bDzYAJhp

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

327142451339548714
bDzYAJif