Dragon Age: Origins - DLC przy zakupie

Dragon Age: Origins - DLC przy zakupie

Dragon Age: Origins - DLC przy zakupie
marcindmjqtx
14.08.2009 07:59, aktualizacja: 07.01.2016 16:30

BioWare i EA rozesłały informację prasową o bonusach, jakie pobrać będą mogły osoby, które zakupią Dragon Age: Origins. Oprócz Memory Band, specjalnego przedmiotu dostępnego jedynie w edycji kolekcjonerskiej, wszystkie osoby, które zakupią nowy egzemplarz gry będą mogły pobrać dodatek The Stone Prisoner oraz zbroję Blood Dragon Armor, która dostępna będzie wtedy również w Mass Effect 2 (gdy pisaliśmy o niej wcześniej, informacja dotyczyła jedynie edycji kolekcjonerskiej).

Dodatek The Stone Prisoner da nam dostęp do Shale'a, potężnego kamiennego golema, który jest jednym z najsilniejszych potencjalnych członków drużyny w grze. Z golemem powiązane są też specjalne questy, nowe lokacje i godziny dodatkowej gry. Blood Dragon Armor to zaś po prostu smocza zbroja, w której będziemy mogli założyć także w Mass Effect 2 (niezależnie od tego, na jakie platformy zakupimy obie gry). Memory Band z edycji kolekcjonerskiej jest zaś przedmiotem zwiększającym nasze punkty doświadczenia.

Świetna wiadomość? Na pierwszy rzut oka tak, ale po zastanowieniu wygląda to po prostu na wycięcie kawałka gry z ostatecznej wersji gry (bo przecież w tym wypadku DLC to nie jest coś, czego twórcy nie zdążyli zmieścić na czas w wersji podstawowej) w celu walki z rynkiem wtórnym gier. Osoby, które kupią używany egzemplarz, za dodatek z golemem w roli głównej będą bowiem musiały zapłacić 15 dolarów. Ciekawe, kiedy dojdzie po prostu do tego, że na płycie będziemy kupować jedynie kod pozwalający nam na jednokrotne pobranie gry?

Jak na razie nie wiemy jeszcze, czy wymienione wyżej dodatki dostępne będą również w Polsce.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)