Doom wrócił. Tym razem by wybić "dawne bóstwa"

Doom wrócił. Tym razem by wybić "dawne bóstwa"

Doom wrócił. Tym razem by wybić "dawne bóstwa"
21.10.2020 15:33, aktualizacja: 01.03.2022 14:13

"Doom Eternal" to gra szybka, bezkompromisowa i wyciskająca z padów i klawiatur siódme poty. Nie inaczej zapowiada się dodatek zatytułowany "The Ancient Gods. Part One".

Zacznijmy od rzeczy najważniejszej. Po dodatek mogą sięgnąć osoby zupełnie z "Doom Eternal" niezaznajomione. Choć stanowczo odradzam taką praktykę. Podstawka to bowiem kawał mięsistej strzelaniny, którą żal pominąć. Zacytuję redaktora Barnabę: "zszedłem do piekła zrobić porządek. I nie chcę stamtąd wracać!". I ja też nie chciałem. Wracać. Nie żeby Barnaba tam został

Czy podobnie będzie z dodatkiem? Zwiastun obiecuje wiele.

Oficjalny zwiastun premierowy DOOM Eternal: The Ancient Gods (część pierwsza)

Są nowe, ciekawie zapowiadające się lokacje, mignęli nowi wrogowie i (tu strzelam) nowe umiejętności. Wygląda to smakowicie. Oficjalnie nie wiadomo, jak długi jest dodatek, ale niektóre portale podają, że zabawy wystarczy na pięć do siedmiu godzin.

Tytuł zdradza, że w przyszłości mamy spodziewać się "part two" dodatku. Nie wiadomo natomiast kiedy ów się ukaże. Natomiast "Doom Eternal: The Ancient Gods. Part One" jest już dostępny na pecety i konsole Playstation 4 oraz Xbox One. Cena? Bez względu na platformę - 84 zł.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)