Doom w Minecrafcie, piekło w pikselowym wydaniu

Doom w Minecrafcie, piekło w pikselowym wydaniu

Minecraft - Doomed: Demons of the Nether
Minecraft - Doomed: Demons of the Nether
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
30.10.2020 11:15, aktualizacja: 01.03.2022 14:29

Do kolekcji "Gdzie jest Doom?" można dopisać kolejną pozycję. Tym razem to mod do Minecrafta o tytule Doomed: Demons of the Nether. A oto co potrafi.

"Minecraft" to sandbox, którego ograniczeniem jest wyobraźnia. Natomiast o "Doomie" można powiedzieć, że działa praktycznie wszędzie - w tym na teście ciążowymlodówce. Dodajmy jeden do jednego i wychodzi "Doomed: Demons of the Nether".

I chociaż odtwarzano już "Dooma" w "Minecrafcie", ten mod nie kopiuje oryginału z 1993 roku. "Doomed" to modyfikacja, która bazuje mocno na reboocie "Dooma" z 2016 roku. I może nie byłoby w tym nic imponującego - ot kolejny mod - gdyby nie to, że efekty są... naprawdę imponujące.

Na potrzeby modyfikacji stworzone zostały modele broni, tekstury i mapa. Całość doprawia znajomy gameplay i dźwięki. Podobieństwo do "Dooma" sprzed 4 lat jest na tyle duże, że można wręcz powiedzieć, iż to minecraftowy remaster.

Modyfikacja jest tworzona przez jedną osobę. Nie można jeszcze w nią zagrać, ale prace są ukończone w około 60%. Warto śledzić stronę internetową projektu, gdzie pojawiają się gameplaye z gry.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)