Dodatek do Kingdoms of Amalur. Producent potwierdza, że jest prawie gotowy

Dodatek do Kingdoms of Amalur. Producent potwierdza, że jest prawie gotowy

Dodatek do Kingdoms of Amalur. Producent potwierdza, że jest prawie gotowy
Konrad Siwik
08.09.2021 19:38

Fatesworn, nowe rozszerzenie do wydanego w zeszłym roku remastera Kingdoms of Amalur, jest już prawie gotowe. Tak twierdzi deweloper Kaiko, który opublikował zrzut ekranu z nadchodzącego DLC.

Kingdoms of Amalur po raz pierwszy ukazała się na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 w 2012 roku, zbierając całkiem przyzwoite recenzje. Mimo to gra dość słabo się sprzedawała i musiała przejść przez skomplikowaną sytuację prawną. Osiem lat później, wydawca THQ Nordic wydał remaster gry na PC, PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Obecnie trwają prace nad nowym DLC do Kingdoms of Amalur. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy dodatek Fatesworn będzie miał swoją premierę, ale KAIKO Games zdradził szczegóły na temat lokacji Gale Crossing, którą możecie zobaczyć na powyższej grafice.

W opisie Fatesworn DLC na Steamie możemy przeczytać, że producent w końcu jest gotowy, by pozwolić fanom gry zerknąć za kurtynę nadchodzącego dodatku. "Kończymy ostatnie etapy produkcji, a w międzyczasie chcielibyśmy podzielić się zapowiedzią świata Fatesworn. Przedstawiamy: Gale Crossing!" – pisze producent.

"Wieki temu Gale Crossing było integralnym przystankiem na tętniącym życiem szlaku handlowym znanym jako Szlak Sativy, zdradliwym przejściu przez góry, które przyniosło bogactwo i przemysł do regionu uważanego niegdyś za nie do zamieszkania. Ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć.

Po serii katastrofalnych wojen zagranicznych cena włókna Sativy drastycznie spadła, niszcząc przemysł Sativy i podkopując znaczenie regionu jako źródła tego niegdyś cennego odczynnika. Pomimo tych tragedii, Gale Crossing pozostaje ważnym węzłem komunikacyjnym dla podróżników, którzy mają nadzieję bezpiecznie przejść przez Góry Eldrith" – napisano w opisie dodatku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)