Do listy przyjaciół GeForce Now dołącza Ubisoft

Do listy przyjaciół GeForce Now dołącza Ubisoft

Do listy przyjaciół GeForce Now dołącza Ubisoft
Bartosz Witoszka
11.03.2020 19:00

Francuski wydawca nie ma zamiaru usuwać swoich gier z biblioteki Nvidii.

Mimo że start GeForce Now był wyjątkowo udany i według danych udostępnionych przez Nvidię, z usługi skorzystało już ponad milion osób, to dotychczas największą bolączką okazały się nie błędy czy skargi użytkowników, a kurczącą się biblioteka. Od pierwszych dni swoje gry wychowały Capcom, Square Enix, Konami czy Activision Blizzard.

Obraz

Później do tego grona dołączyła Bethesda i 2K Games, chcąc najprawdopodobniej wymusić część zysków pochodzących z abonamentu (warto pamiętać, że usługa ma też wariant darmowy, jednak działa zdecydowanie gorzej). Okazuje się jednak, że nie wszyscy są przeciwko Nvidii i do Tima Sweeney’a, który kilka dni temu zapowiedział, że on i całe Epic Games są całym sercem z jednym z popularniejszych producentów kart graficznych, a niedawno dowiedzieliśmy się, że podobnie myśli Ubisoft.

Wśród gier dostępnych w ramach GaForce Now jest wiele tych pochodzących od francuskiego wydawcy (większość Assassynów i Far Cry’ów) i jak zapewnia Chris Early, wiceprezes do spraw partnerstwa i zysków, nie ma planów, by zostały one usunięte.

Czytamy w mailu, jaki Kotaku otrzymało od wspomnianego wyżej pracownika firmy. Czy ktoś jeszcze stanie po stronie Nvidii? Zobaczymy w najbliższym czasie. Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)