Discord na PlayStation 5. Pełna integracja już lada chwila

PlayStation i Discord - kiedy integracja? (Photo Illustration by Thiago Prudencio/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
PlayStation i Discord - kiedy integracja? (Photo Illustration by Thiago Prudencio/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images

29.08.2022 11:41, aktual.: 29.08.2022 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konsole PlayStation 5 mają niebawem otrzymać niezwykle przydatną i pożądaną funkcję. Mowa o pełnej integracji z popularną aplikacją Discord. Według najnowszych doniesień, ma to nastąpić jeszcze w tym roku.

Temat Sony nie schodzi z ust graczy. O firmie jest niezwykle głośno za sprawą najnowszych decyzji oraz doniesień. Po pierwsze, w sieci pojawiła się specjalna strona, która wskazuje na to, że japoński gigant branży planuje podbić rynek gier PC. Zanim to nastąpi, konsumenci muszą uwzględnić nowe, wyższe ceny konsol, a samo PlayStation 5 nieśmiało ujawnia nowe oblicze.

Do listy istotnych zmian należy dopisać to, o czym wspomina Tom Henderson. Znany insider na łamach serwisu Exputer poinformował, że pełna integracja Discorda z PlayStation 5 ma nastąpić już wkrótce. Do tej pory posiadacze konsol od Sony mogli cieszyć się dobrodziejstwami płynącymi z tej aplikacji w bardzo ograniczonym zakresie. Teraz ma to się zmienić.

Według doniesień w połowie września ma zadebiutować wersja 6.00, zaś pełna integracja - w ramach wersji 7.00 - zostanie wprowadzona "do końca roku" i umożliwi prowadzenie chatu głosowego. Prace rzekomo przebiegają "bardzo dobrze". Oczywiście, informacja nie ma oficjalnego charakteru, jednak Tom Henderson niejednokrotnie udowadniał, że jest dobrze poinformowany. Niewykluczone, że integracja Discorda z PS5 zbiegnie się w czasie z premierą PS VR 2.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)