Disco Elysium z trybem hardcore i wsparciem dla monitorów ultrapanoramicznych

Disco Elysium z trybem hardcore i wsparciem dla monitorów ultrapanoramicznych
Bartosz Witoszka

24.01.2020 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Która z tych rzeczy bardziej do Was przemawia?

Choć Disco Elysium miało swoją premierę dobrych kilka miesięcy temu, to szum wokół produkcji niezależnego studia ZA/UM nie słabnie i co jakiś czas tytuł wraca, czy to artykułach analizujących grę, czy też w podsumowaniach, gdzie ląduje zazwyczaj na szczycie listy i wychwalany jest pod niebiosa. Branża również doceniła erpega w rytmie Disco, przyznając mu aż cztery statuetki na The Game Awards i nominując w przeróżnych plebiscytach (między innymi na Game Developers Choice Awards). Dominikowi również gra bardzo przypadła do gustu, a jego alternatywną recenzję przeczytacie tutaj.

DISCO ELYSIUM - Hardcore mode + U l t r a w i d e (Official)

Choć gra jest teoretycznie skończona, deweloperzy nie zarzucili nad nią prac, a w planach jest dodanie kolejnych wersji językowych (plotki sugerują nawet polską). Już teraz jest jednak dostępna nowa aktualizacja wprowadzająca tryb hardcore oraz wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych. Co to dokładnie oznacza?

Przede wszystkim mniejsza szansa na powodzenie przy rzutach kością i zwiększenie cen w sklepach oraz zmniejszenie ilości posiadanej gotówki przez głównego bohatera. Dla odpowiedniego balansu, będzie on zdobywał więcej punktów doświadczenia, co ma przełożyć się na lepsze statystyki postaci.

Więcej informacji o aktualizacji znajdziecie tutaj.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)