Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Disco Elysium z trybem hardcore i wsparciem dla monitorów ultrapanoramicznych

Strona głównaDisco Elysium z trybem hardcore i wsparciem dla monitorów ultrapanoramicznych
24.01.2020 15:30
Disco Elysium z trybem hardcore i wsparciem dla monitorów ultrapanoramicznychDisco Elysium z trybem hardcore i wsparciem dla monitorów ultrapanoramicznych
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDnqRjOu

Która z tych rzeczy bardziej do Was przemawia?

bDnqRjNN

Choć Disco Elysium miało swoją premierę dobrych kilka miesięcy temu, to szum wokół produkcji niezależnego studia ZA/UM nie słabnie i co jakiś czas tytuł wraca, czy to artykułach analizujących grę, czy też w podsumowaniach, gdzie ląduje zazwyczaj na szczycie listy i wychwalany jest pod niebiosa. Branża również doceniła erpega w rytmie Disco, przyznając mu aż cztery statuetki na The Game Awards i nominując w przeróżnych plebiscytach (między innymi na Game Developers Choice Awards). Dominikowi również gra bardzo przypadła do gustu, a jego alternatywną recenzję przeczytacie tutaj.

Choć gra jest teoretycznie skończona, deweloperzy nie zarzucili nad nią prac, a w planach jest dodanie kolejnych wersji językowych (plotki sugerują nawet polską). Już teraz jest jednak dostępna nowa aktualizacja wprowadzająca tryb hardcore oraz wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych. Co to dokładnie oznacza?

bDnqRjNP

Przede wszystkim mniejsza szansa na powodzenie przy rzutach kością i zwiększenie cen w sklepach oraz zmniejszenie ilości posiadanej gotówki przez głównego bohatera. Dla odpowiedniego balansu, będzie on zdobywał więcej punktów doświadczenia, co ma przełożyć się na lepsze statystyki postaci.

Więcej informacji o aktualizacji znajdziecie tutaj.

Bartek Witoszka

bDnqRjOL