Diablo Immortal i 70 tys. złotych. Ciąg dalszy przygód streamera

Strona głównaDiablo Immortal i 70 tys. złotych. Ciąg dalszy przygód streamera
21.06.2022 10:44
Diablo Immortal
Diablo Immortal
Źródło zdjęć: © Blizzard Entertainment

Diablo Immortal i Legendarny Klejnot, czyli kontynuacja przygód nowozelandzkiego streamera. Wreszcie, po wielu próbach, udało mu się zdobyć upragniony przedmiot. To, ile wydał, przyprawia o zawrót głowy.

Według nieoficjalnych wyliczeń, Diablo Immortal zarobiło około 100 mln złotych w przeciągu 2 tygodni od momentu premiery. Przychód jest z pewnością większy, bowiem raport nie uwzględnia mikropłatności dokonanych przez graczy pecetowych. Do tej łącznej puli wydanych pieniędzy, całkiem sporo dołożył pewien internetowy twórca.

Quin69 jest nowozelandzkim streamerem, który konsekwentnie dąży do zdobycia legendarnego, 5-gwiazdkowego klejnotu. Swoje postępy niejednokrotnie transmitował na żywo. Efekt? Tysiące dolarów, kilkanaście godzin streamów i powtarzalność braku sukcesów. Aż do teraz.

Ostatecznie udało mu się zdobyć legendarny 5-gwiazdkowy klejnot (w pełni aktywny). Można rzec, że "sam sobie to wyrwał, przeciwko naturze i przeciwko rywalom". Kwota, jaką poświęcił na ten cel, jest zawrotna. Mowa o 25 tys. dolarów nowozelandzkich, czyli niemalże równo 70 tys. złotych.

Warto podkreślić, że w Diablo Immortal możemy wykorzystać aż 6 takich klejnotów, Jednak wszystko wskazuje na to, że Quin69 odpuści sobie na jakiś czas. Po wykonaniu tego zadania, zniszczył przedmiot, usunął postać i odinstalował grę.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)