Devolver będzie wydawcą kolejnych gier Flying Wild Hog

Devolver będzie wydawcą kolejnych gier Flying Wild Hog
Adam Bednarek

26.03.2020 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Byłbym w szoku, gdyby jedną z nich nie był Shadow Warrior 3.

Niedawno Paul Wedgwood - twórca legendarnego Enemy Territory - założył założył fundusz inwestycyjny Supernova Capital. Pierwszą inwestycją było kupno Flying Wild Hog. Dla polskich twórców to nie koniec zmian. Wydawcą ich kolejnych gier został Devolver.

Polacy już wcześniej współpracowali z Devolver - firma mająca na swoim koncie dystrybucję m.in. serii Hotline Miami wydała też dwie pierwsze części Shadow Warrior.

Tytuł wspominam nie przez przypadek. Wiemy, że Flying Wild Hog pracuje nad trzema grami, z czego dwie z nich będą pełnoprawnymi tytułami AAA. Nic więcej Polacy nie zdradzili, ale naprawdę doszłoby do niespodzianki, gdyby w produkcji nie było jeszcze Shadow Warrior 3.

Spodobało nam się to odważne podejście i spodobał nam się też ich odważny, choć czasem trochę ordynarny humor - tak Paul Wedgwood tłumaczył decyzję o wykupieniu Flying Wild Hog. Co za tym idzie, raczej charakter gier polskiego studia się nie zmieni.

Flying Wild Hog mieli pojawić się na E3 i zapewne opowiedzieć coś więcej o nadchodzących produkcjach. Koronawirus pokrzyżował plany, więc pozostaje liczyć na to, że Devolver znajdzie inny sposób, by pochwalić się polskimi grami.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)