Detective Pikachu trafi na Switcha i inne nowości z Pokemonami

Detective Pikachu trafi na Switcha i inne nowości z Pokemonami

Detective Pikachu trafi na Switcha i inne nowości z Pokemonami
Krzysztof Kempski
29.05.2019 16:35

Pikachu lubi to. Wszystko, bez wyjątku.

Nintendo zorganizowało konferencję, na której dowiedzieliśmy się aż o kilku nowościach ze świata Pokemonów. Pierwsza informacja jest taka, że Detective Pikachu już wkrótce przeniesie się z 3DS-a na Switcha. Najważniejsza nowość względem oryginału będzie taka, że historia nie będzie się już nagle urywać, ale zostanie domknięta nowym zakończeniem. No i oczywiście będzie też lepiej wyglądać. Przypominam, że już teraz można zapoznać się w polskich kinach z filmową adaptacją.

Obraz

Dużą nowością jest wreszcie Pokemon Home, czyli... Pokechmura. Będzie to nowy serwis pozwalający przechowywać informację o stworkach złapanych w różnych grach spod szyldu Pokemon. Będzie kompatybilny z całą zawartością Pokemon Banku (poprzednia wersja takiej usługi dostępna na 3DS), ale rozbudowana też o obsługę Pokemon Go, Pokemon Let's GO Evee oraz Pikachu oraz Pokemony Shield i Sword. Inowacyjność usługi ma polegać na tym, że przyspieszy nam granie w kolejne odsłony - możliwe będzie przenoszenie złapanych stworków między nimi.

Pokémon Masters - Reveal [HD 1080P]

Nintendo zapowiedziało podczas konferencji także nową grę na platformy mobilne, powstałą przy współpracy The Pokemon Company oraz DeNA. To już trzecia po nowej wersji Rumble Rush i Pokelandzie. Pokemon Masters to po prostu bitewniak, mieszający ze sobą różne postaci i odsłony. Walczyć będziemy w wariancie 3 na 3, ale tylko stworkami z regionu Kanto. Na razie na temat gry wiadomo jednak (poza materiałem z urywkami gameplayu) dość niewiele.

Obraz

I na koniec tak zwana drobnica. Pokemon Go doczeka się dwóch nowych gadżetów. Przede wszystkim ulepszonej wersji Pokemon Go Plus, urządzenia powiadamiającego nas o Pokestopach i Pokemonach do zebrania - co przede wszystkim pozwala nieco odpocząć baterii. Nowa wersja Pokemon Go Plus + będzie przede wszystkim współpracować z Pokemon Sleep. Nie do końca wiadomo jeszcze na czym ma polegać działanie aplikacji, ale grać będziemy w nią... po prostu śpiąc. Urządzenie będzie monitorować jakość snu i na tej podstawie będziemy dokonywać postępów w rozgrywce. Brzmi jak szaleństwo, ale może zachęci to część fanów, by nie siedzieć przed konsolą po nocach...

Tak poza tym  czeka nas też specjalny event w Go, podczas którego złapiemy specjalną odmianę Snorlaksa...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)