Destiny 2 z nowymi atrakcjami w dziesiątym sezonie wsparcia gry

Destiny 2 z nowymi atrakcjami w dziesiątym sezonie wsparcia gry

Destiny 2 z nowymi atrakcjami w dziesiątym sezonie wsparcia gry
Bartosz Witoszka
05.03.2020 13:30

Psioniczny Oprawca i Próby Ozyrysa czekają na wszystkich chętnych Strażników.

Premiera Destiny 2 nie była chyba tak udana, jak chcieliby tego twórcy i mimo dużego postępu względem pierwszej części (głównie pod kątem opowiadania historii, kreacji bohaterów czy lepszego zarysowania fabuły) gra szybko straciła większość użytkowników, którzy narzekali na brak zawartości. Dalej poszło już szybko.

Destiny 2: Sezon Zasłużonych – zwiastun rozgrywki [PL]

Oddzielenie się Bungie od Activision wywołało w branży niemałe poruszenie, ale nijak miało się to do prezentacji Destiny 2 na Stadia Connect, gdzie zapowiedziano nowy dodatek, a także przejście gry na model free-to-play oraz premierę na Steamie. Tyle dobra, prawda? W październiku zeszłego roku, tuż po starcie gry na platformie Valve wspominałem, że zainteresowanie było tak duże (ponad 220 tysięcy użytkowników zalogowanych jednocześnie i to tylko na jednej platformie), że serwery gry zwyczajnie nie wytrzymały.

Podejrzewam, że start dziesiątego sezonu wsparcia gry (już 10 marca; akurat w dzień wypłaty!) nie wzbudzi aż takiego zainteresowania, choć szykują się w nim spore zmiany. O najważniejszej z nich (rezygnacji ze skrzynek z cyfrową zawartością) pisałem dla Was kilka dni temu, ale deweloperzy przygotowali również kilka innych atrakcji.

325321821010735730

Wszystkie te atrakcje będą dostępne do dziewiątego czerwca tego roku, a po tym czasie przyjdzie pora na kolejny sezon i jeszcze więcej ciekawostek do odkrycia. Przynajmniej taki jest plan.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)