Demo Call of Juarez: Więzy Krwi już dostępne prawie wszędzie

Demo Call of Juarez: Więzy Krwi już dostępne prawie wszędzie13.08.2009 15:22
Demo Call of Juarez: Więzy Krwi już dostępne prawie wszędzie
marcindmjqtx

Troszkę późno, ale na pewno lepiej niż wcale. Ubisoft właśnie poinformował nas, że demo Call of Juarez: Więzy Krwi pojawiło lub pojawi się w odpowiednich usługach sieciowych jeszcze dzisiaj. Zatem, jeśli mieliście jakieś obawy odnośnie jakości gry stworzonej przez nasz rodzimy Techland, to teraz będziecie mieli okazję się przekonać, że chłopaki naprawdę dali radę. O czym zresztą pisaliśmy w naszej recenzji.

PS Przez prawie wszędzie rozumiem fakt, że aktualizacji PS Store, jeszcze nie było, ale mamy pewność, że demo się w niej ukaże, więc to kwestia kilku godzin.

PPS Ach, zapomniałbym o linku dla posiadaczy Xboxa 360. Wystarczy kliknąć tutaj.

Warszawa, 13 sierpnia 2009 roku- Ubisoft oraz Techland udostępnają online demo Call of Juarez: Więzy Krwi. Demo w wersji na Xbox 360 będzie można załadować z sieci Xbox LIVE, a wersję na PLAYSTATION 3 pobrać poprzez PLAYSTATION network. Dostępna będzie także opcja dla użytkowników PC korzystających z systemu Windows. Wszystkie wersje pojawią się w już 13 sierpnia.

Demo poprowadzi graczy przez świat klasycznego westernu. Podążając za braćmi poszukującymi legendarnego złota Juarez, użytkownicy trafią do Arizony, gdzie uwolnią handlarza bronią.

Gracze mogą wcielić się w rewolwerowca Raya i stale mieć pod ręką różne rodzaje broni, jak rewolwery, dynamit, strzelby, a nawet maszynowy Gatling gun, który można zdemontować i przenosić. Bitwy - z wykorzystaniem concentration mode (pozwala na oznaczenie wielu celów i zestrzelenie ich jednocześnie) - toczą się na Main Street. System krycia pomoże użytkownikowi zminimalizować zagrożenie i oddawać prezycyjne strzały, nawet podczas ataku przeciwnika. Na końcu gracz musi pokonać lokalnego szeryfa w decydującym pojedynku, stale zaś powinien trzymać rękę na broni i strzelać szybciej niż wróg

Pełną wersję Call of Juarez: Więzy Krwi można już kupić na konsole i PC.

Więcej informacji oraz demo do pobrania już dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej:www.callofjuarez.com

327121086561544471
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)