Death Stranding 2 z pierwszym zwiastunem pełnym sekretów

Death Stranding 2
Death Stranding 2
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

09.12.2022 03:18, aktual.: 16.12.2022 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W końcu jest oficjalna zapowiedź Death Stranding 2. Pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji pokazano na The Game Awards.

Po wielu plotkach, doniesieniach i spekulacjach, podczas gali rozdania The Game Awards potwierdzono w końcu, że Death Stranding 2 faktycznie powstaje (albo raczej DS2, jak przedstawiona została gra).

Na scenie The Game Awards pojawił się jak zawsze legendarny Hideo Kojima. Mówiąc o grze był bardzo tajemniczy i nie chciał zdradzać szczegółowych informacji. Powiedział jednak, że wiele informacji znalazło się w zwiastunie i polecał uważnie go oglądać. Czekamy więc na wnikliwe analizy!

Twórca powiedział także o tym, jak doświadczenie pandemii zmieniło jego nową grę. Stwierdził, że to, co działo się przez ostatnie lata na świecie zmusiło do całkowitego przepisania scenariusza Death Stranding 2.

Niestety nie wiemy jeszcze nic na temat daty wydania DS2. Na pocieszenie Kojima dodał jednak, że jego studio ma już praktycznie ukończoną jeszcze jedną grę oraz inne projekty wizualne.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)