Death Standing 2. Hideo Kojima reaguje na przecieki

Death Standing 2. Hideo Kojima reaguje na przecieki

Hideo Kojima, twórca gry Death Stranding
Hideo Kojima, twórca gry Death Stranding
Źródło zdjęć: © Twitter @Kojima_Hideo
22.05.2022 13:15

Death Stranding 2 powstaje. Choć gry nie zapowiedziano jeszcze oficjalnie, najważniejsze osoby związane z projektem zdają się to potwierdzać. Chodzi o Normana Reedusa, odtwórcę głównej roli w grze i samego jej autora - Hideo Kojimę.

Norman Reedus wyjawił niedawno, że prace nad Death Stranding 2 już trwają. W opublikowanym niedawno wywiadzie w serwisie leoedit.com aktor, który w grze wciela się w postać Sama Bridgesa, głównego bohatera, powiedział o kilka słów za dużo w odpowiedzi na wyliczankę dziennikarki przeprowadzającej wywiad.

- W porządku, więc masz już swoją książkę, nadchodzi ostatni sezon (serialu The Walking Dead, przyp. red.), a później spin-off, a do tego nagrywasz materiały do Death Stranding, czyli gry wideo - wymieniała projekty aktora Ilaria Urbinati.

Norman Reedus odpowiedział na tę wyliczankę raczej w zaskakujący sposób. Powiedział po prostu, że właśnie zaczęto prace nad drugą częścią. To raczej nietypowy sposób ujawniania pracy nad niezapowiedzianym jeszcze projektem.

Hideo Kojima odpowiada na plotki o Death Stranding 2

Można powiedzieć, że mleko się już wylało, więc nie było sensu udawać, że jest inaczej. Z tego samego założenia wyszedł prawdopodobnie główny autor Death Stranding, czyli Hideo Kojima. Wrzucił na Twittera prześmiewcze zdjęcia z Normanem, nawiązujące do serialu The Walking Dead. Podpis też jest wymowny. "Idź do swojego pokoju, przyjacielu".

Skoro już wiemy, że prace nad kontynuacją Death Stranding trwają, pozostaje nam tylko czekać na jej oficjalną zapowiedź.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)