David Jaffe sam nie wie czy robi Twisted Metal

David Jaffe sam nie wie czy robi Twisted Metal

David Jaffe sam nie wie czy robi Twisted Metal
marcindmjqtx
01.02.2010 14:43, aktualizacja: 13.01.2016 16:05

David Jaffe, twórca serii God of War, ale także Twisted Metal, przemówił na swoim blogu w ważkiej sprawie. Wspomniał, że nie żałuje wcale, iż nie pracuje nad najnowszą częścią przygód Kratosa, ale to nie jest ta wypowiedź, na którą pragnę zwrócić waszą uwagę. Jego nowe studio Eat, Sleep, Play robi grę na PlayStation 3 i to może być Twisted Metal, ale też wcale nie musi.

Jaffe sformułował taką wypowiedź, że w zasadzie nic nie wiadomo. Ale chodzi przecież o Twisted Metal, zatem należy się nad nią pochylić:

Aby wszystko było jasne. Nigdy nie powiedziałem, że nie robimy, albo że robimy, nową część Twisted Metal. Kiedykolwiek. Ale dla 100% pewności, gdybyśmy jednak robili nowego Twisteda, rozważałbym to jako reset serii. Gdybyśmy robili nową część, udawalibyśmy, że nikt nigdy nie słyszał o Twisted Metal i musielibyśmy pozyskać od nowa każdego fana, jakiego seria kiedykolwiek zdobyła. Gdyby więc jednak robili Twisted Metal, to przyjęliby całkiem dobre założenia. Sam jestem sporym fanem drugiej części na PSX, ale z każdą kolejną odsłoną seria rozmieniała się na drobne. Poza tym chętnie bym zagrał w nowego Twisted Metal, bo gatunek "strzelających samochodów" praktycznie wymarł, a szkoda.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)