David Cage i przyszłość Quantic Dream

David Cage i przyszłość Quantic Dream24.05.2009 12:52
David Cage i przyszłość Quantic Dream
marcindmjqtx

W kolejnym materiale serwisu 1UP David Cage zdradza co nieco o swoich planach na przyszłość. Spokojnie, to bardzo zdawkowe informacje. Ale coś się szykuje i to najwyraźniej już całkiem niedługo:

Wiesz co zabiera najwięcej czasu teraz? Pisanie gier. A ja nie zamierzam zaczynać tego robić, tylko dlatego że mam potrzebę napisania czegoś - zwracam ogromną uwagę na na historie, które chcę opowiedzieć, dbam o nie. To w końcu dwa, trzy, może cztery lata twojego życia, więc musisz się cieszyć z tego, co robisz każdego poranka. Nigdy się tym nie znudzisz, zawsze musisz w to wierzyć. Tak więc, nie ma co się spieszyć... mamy kilka gier w trakcie tworzenia, ale to mojej głowie, głównie... Sądzę, że ludzie będą naprawdę zadziwieni, kiedy dowiedzą się, co robimy następnego.

W powyższym materiale wideo, do którego obejrzenia gorąco zachęcam, dowiadujemy się między innymi, że David Cage zapowie coś nowego w przeciągu kilku miesięcy. To podwójna dobra nowina. Z jednej strony cieszy sam fakt, że Quantic Dream nad czymś pracuje jeszcze i praktycznie jest już w stanie o tym mówić. Z drugiej, to oznacza także, że Heavy Rain jest coraz bliżej ukończenia. Poznaliśmy już oficjalnie jednego z bohaterów Heavy Rain. Ale materiały, które zalały sieć ukazują także postać, którą możecie pamiętać z pierwszej zapowiedzi gry. Mowa oczywiście o Madison Paige, dziennikarce prowadzącej własne śledztwo. Jej sylwetka ewidentnie znajduje się na zestawieniu wszystkich bohaterów, które 1UP pokazał kilka dni temu. Widzieliśmy ją na pierwszym filmiku sprzed roku, Madison pojawiła się i teraz w całkiem gorącej scenie w nocnym klubie (mniam). Czy to oznacza, że dziennikarka zawita w pełnej wersji gry? 1UP uważa, że możliwe jest, iż powróci "aktorka” grająca Madison, pytanie tylko czy w tej same roli. Na koniec ostatni materiał wideo z Davidem Cage'em w roli głównej, tym razem z PlayStation.Blog:

327087453561509930
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)