Zmien skórke
Logo Polygamii

Dauntless utrzymuje formę i zmierza na Switcha

My tu sobie pogawędki urządzamy...

Monster Hunter World doczekał się mniejszego brata, który radzi sobie coraz lepiej. Zacznijmy od informacji, która zadowoli posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo, ponieważ darmowy tytuł od studia Phoenix Labs został na nią zapowiedziany. Planowana data premiery ma przypaść na koniec tego roku. Dodam tylko, że jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o multiplatformowej rozgrywce, więc nie powinno być powodu do paniki w sprawie braku towarzyszy.

Dauntless miał premierę 21 maja tego roku i do końca miesiąca uzbierał pięć milionów graczy. Teraz, po zaledwie dwóch tygodniach, liczba się podwoiła. To naprawdę dobry wynik, gdy spojrzymy na wyłączność tytułu, który pobierzecie na komputery tylko z pomocą Epica. Prawdą pozostaje fakt, że 10 milionów nie odzwierciedla unikalnej liczby graczy. Nie znamy też nieaktywnych użytkowników, którzy tytuł mogli porzucić już w dniu premiery.

W planach rozwojowych gry jest jej przeniesienie na urządzenia mobilne, ale twórcy niezbyt chętnie dzielą się informacjami na temat postępów swoich prac.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

Jak narazie Dauntless na konsolach nie trzyma 30fpsów a momentami można się modlić o 5fpsów. Powodzenia. Masz 5 minut przerwy zagraj(obejrzyj 3 klatki) z Dauntlessa

Popularne wpisy

Popularne Gry