Plotki: Ori and the Blind Forest zmierza na Switcha

Strona głównaPlotki: Ori and the Blind Forest zmierza na Switcha
18.08.2019 14:51
Plotki: Ori and the Blind Forest zmierza na Switcha

A wraz z nim - Superhot.

bEJGyWol

Wiele wskazuje na to, że już jutro podczas prezentacji Nintendo Indie World oficjalnie zapowiedziana zostanie kolejna gra, która z konsolowej wyłączności na Xboksa One trafi wkrótce na Switcha. Miałoby nią być Ori and the Blind Forest.

Źródłem tych informacji jest znany z branżowych plotek Daniel Ahmad - analityk giełdowy z firmy Niko Partners. Zarówno on jak i inni obserwatorzy na Twitterze zwracają uwagę, że Ori było już wymieniane na początku tego roku obok Cupheada i Super Lucky’s Tale jako gra, która z Xboksa One miałaby trafić na Switcha.

Jako że w przypadku dwóch pozostałych gier plotki się sprawdziły, można przypuszczać, że i Ori and the Blind Forest niedługo trafi na Switcha. Tak czy inaczej - na potwierdzenie tych informacji nie będziemy musieli długo czekać. Oficjalne ogłoszenie miałoby nastąpić już jutro.

bEJGyWon

Wśród innych gier, które mogą się pojawić na Nintendo Indie World, wymieniany jest również Superhot. Informacja o aktualizacji do gry pojawiła na serwerach Nintendo mimo tego, że nie została ona jeszcze oficjalnie wydana na tę platformę.

Nintendo Indie World rozpocznie się jutro o 15:00 naszego czasu. Transmisję będzie można oglądać na YouTube pod tym adresem.

Dominik Gąska

Udostępnij:
bEJGyWpj