Plotki: Ori and the Blind Forest zmierza na Switcha

Plotki: Ori and the Blind Forest zmierza na Switcha

Plotki: Ori and the Blind Forest zmierza na Switcha
18.08.2019 14:51

A wraz z nim - Superhot.

Wiele wskazuje na to, że już jutro podczas prezentacji Nintendo Indie World oficjalnie zapowiedziana zostanie kolejna gra, która z konsolowej wyłączności na Xboksa One trafi wkrótce na Switcha. Miałoby nią być Ori and the Blind Forest.

Źródłem tych informacji jest znany z branżowych plotek Daniel Ahmad - analityk giełdowy z firmy Niko Partners. Zarówno on jak i inni obserwatorzy na Twitterze zwracają uwagę, że Ori było już wymieniane na początku tego roku obok Cupheada i Super Lucky’s Tale jako gra, która z Xboksa One miałaby trafić na Switcha.

Jako że w przypadku dwóch pozostałych gier plotki się sprawdziły, można przypuszczać, że i Ori and the Blind Forest niedługo trafi na Switcha. Tak czy inaczej - na potwierdzenie tych informacji nie będziemy musieli długo czekać. Oficjalne ogłoszenie miałoby nastąpić już jutro.

Wśród innych gier, które mogą się pojawić na Nintendo Indie World, wymieniany jest również Superhot. Informacja o aktualizacji do gry pojawiła na serwerach Nintendo mimo tego, że nie została ona jeszcze oficjalnie wydana na tę platformę.

Nintendo Indie World rozpocznie się jutro o 15:00 naszego czasu. Transmisję będzie można oglądać na YouTube pod tym adresem.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)