Darth Vader trafi do Fortnite. Wskazują na to przecieki

Darth Vader trafi do Fortnite. Wskazują na to przecieki

Darth Vader
Darth Vader
Źródło zdjęć: © YouTube
09.04.2022 13:17

Za nami głośna prezentacja The State of Unreal 2022. W roli głównej, jak sama nazwa wskazuje, występował silnik Unreal Engine 5. Znalazło się też kilka szczegółów związanych z Fortnite i - prawdopodobnie - nadchodzącą zawartością.

Gracze po raz kolejny zachowali czujność. W trakcie pokazu przygotowanego przez Epic Games, dopatrzono się interesujących grafik. W pewnym momencie pojawia się lista folderów, jednak nie to jest istotne, lecz ich konkretne nazwy, czyli zawartość. Część z nich udało się odczytać.

Na szczególną uwagę zasługują takie tytuły folderów, jak: Doom, Family Guy, Jones (Indiana), Vader. Być może jest to zapowiedź nadchodzącej współpracy, której efekty będziemy mogli podziwiać w nadchodzącym sezonie Fortnite. Nie wiemy do końca, w jakiej formie będą występować postacie z wymienionych marek. Póki co są to informacje nieoficjalne, lecz wysoce prawdopodobne.

W obozie Epic Games dzieje się ostatnio całkiem sporo. Wspomniana premiera silnika Unreal Engine 5 powoduje, że kolejne studia deklarują pracować za pomocą tego narzędzia - przykładem jest nadchodząca gra Tomb Rider. Od 8 kwietnia w Fortnite możemy grać postaciami znanymi z serii Assassin’s Creed. Mowa o Ezio Auditore oraz Eivor Varinsdottir. Warto również przypomnieć o historycznej zbiórce, jaką zorganizowało Epic Games, w ramach której gracze Fortnite uzbierali aż 144 mln dolarów na pomoc humanitarną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)